Alle competities zijn afgelopen, wij wensen al onze teams proficiat met het behaalde resultaat en verwachte alle spelers, familie en sympathisanten op het clubfeest op 22 juni.

Seizoen 2013-2014

Heren

Rangschikking

SH II Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Eeklo 24 24 0 0 427 179 248 72
2 Brussels 24 20 3 1 350 181 169 61
3 Gentse 24 19 5 0 314 233 81 57
4 WP Kortrijk 24 15 7 2 291 258 33 47
5 Antwerpen B 24 11 9 4 275 281 -6 37
6 Tielt 24 10 12 2 240 258 -18 32
7 Brugge 24 9 12 3 178 222 -44 30
8 Calypso 24 8 16 0 255 310 -55 24
9 Hasselt 24 8 16 0 198 273 -75 24
10 Merksem 24 7 14 3 194 263 -69 24
11 Leuven 24 5 14 5 207 277 -70 20
12 Oostende 24 5 16 3 198 280 -82 18
13 Wase 24 2 19 3 221 333 -112 9

Info kbzb: toestand 31/05/2014

Kalender

Dag Datum Speeld. Team Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Za 21/sep 1 SH + R Wase 10-10 Tielt 20:30  
Za 28/sep 2 SH + R Wase 11-25 Eeklo 20:30  
Za 05/okt 3 SH + R Leuven 8 - 11 Wase 19:30  
Za 19/okt BEKER SH Wase 13 - 16 Gentse 20:30  
Za 26/okt 5 SH + R Wase 7 - 7 Merksem 20:30  
Vr 01/nov 6 SH + R Hasselt 13 - 6 Wase 21:15  
Za 09/nov 7 SH + R Wase 8 - 22 Brussels 20:30  
Za 16/nov 18 SH + R Gentse 17 - 9 Wase 20:00 Strop
Vr 22/nov 22 SH WP kortrijk 17 - 12 Wase 21:30  
Za 30/nov 10 SH Brugge 14 - 6 Wase 20:30  
Za 07/dec 11 SH + R Wase 12 - 13 Calypso 20:30  
Vr 10/jan 12 SH + R Antwerpen B 14 - 6 Wase 20:30 Groenenhoek
Za 18/jan 13 SH + R Wase 15 - 5 Oostende 20:30  
Za 25/jan 14 SH + R Tielt 14 - 10 Wase 20:15  
Za 01/feb 15 SH + R Eeklo 21 - 7 Wase 20:00  
Za 08/feb 16 SH + R Wase 10 - 10 Leuven 20:30  
Za 01/mrt 9 SH Wase 12 - 14 WP kortrijk 20:30  
Za 08/mrt 18 SH + R Merksem 12 - 4 Wase 20:00  
Za 15/mrt 19 SH + R Wase 6 - 9 Hasselt 20:30  
Vr 21/mrt 20 SH + R Brussels 13 - 10 Wase 21:15 Poseidon
Vr 28/mrt 21 SH + R Wase 10 - 18 Gentse 21:30  
Za 10/mei 23 SH Wase 7 - 8 Brugge 20:30  
Za 17/mei 24 SH + R Calypso 18 - 12 Wase 21:00 Watermaal/Bosv
Za 24/mei 25 SH + R Wase 11 - 21 Antwerpen B 20:30  
Za 31/mei 26 SH + R Oostende 10 - 9 Wase 19:30  

Reserven

Rangschikking

SH II Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Brussels 20 19 1 0 275 146 129 57
2 Eeklo 20 18 2 0 329 164 165 54
3 Gentse 20 13 7 0 240 231 9 39
4 Oostende 20 10 9 1 202 222 -20 31
5 Tielt 20 10 10 0 221 212 9 30
6 Antwerpen B 20 8 12 0 186 213 -27 24
7 Leuven 19 8 11 0 177 204 -27 24
8 Merksem 20 7 13 0 197 228 -31 21
9 Calypso 19 5 12 2 186 256 -70 17
10 Hasselt 20 5 15 0 209 254 -45 15
11 Wase 20 4 15 1 153 245 -92 13

Info kbzb: toestand 31/05/2014

Kalender

Dag Datum Speeld. Team Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Za 21/sep 1 R Wase 10-13 Tielt 22:00  
Za 28/sep 2 R Wase 2-22 Eeklo 22:00  
Za 05/okt 3 R Leuven 11 - 5 Wase 19:30  
Za 26/okt 5 R Wase 7 - 12 Merksem 22:00  
Vr 01/nov 6 R Hasselt 10 - 16 Wase 21:15  
Za 09/nov 7 R Wase 7 - 18 Brussels 22:00  
Za 16/nov 8 R Gentse 13 - 6 Wase 20:00 Strop
Za 07/dec 11 R Wase 12 - 7 Calypso 22:00  
Vr 10/jan   R Antwerpen B 5 - 8 Wase    
Za 18/jan 13 R Wase 8 - 11 Oostende 22:00  
Za 25/jan 14 R Tielt 16 - 11 Wase 20:15  
Za 01/feb 15 R Eeklo 27 - 2 Wase 20:00  
Za 08/feb 16 R Wase 8 - 16 Leuven 22:00  
Za 08/mrt 18 R Merksem 11 - 7 Wase 20:00  
Za 15/mrt 19 R Wase 8 - 12 Hasselt 22:00  
Vr 21/mrt 20 R Brussels - Wase 21:15 Poseidon
Vr 28/mrt 21 R Wase 6 - 7 Gentse 23:00  
Za 17/mei 24 R Calypso 6 - 6 Wase 21:00 Watermaal/Bosv
Za 24/mei 25 R Wase 8 - 11 Antwerpen B 22:00  
Za 31/mei 26 R Oostende 5 - 9 Wase 19:30  

Dames

Rangschikking

SD Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Gentse 10 8 1 1 160 62 98 25
2 Jespo Antw. 10 8 2 0 126 52 74 24
3 Eeklo 10 7 2 1 125 62 63 22
4 Ixelles 10 4 6 0 72 79 -7 12
5 Leuven 10 2 8 0 68 137 -69 6
6 Wase 10 0 10 0 40 199 -159 0

Info kbzb: toestand 27/04/2014

Kalender

Dag Datum Speeld. Team Thuis Uitslag Bezoek Tijd Plaats
Za 05/okt 1 SD Wase 2 - 21 Gentse 20:30  
Zo 19/okt 4 SD Wase 10 - 16 Leuven 19:00  
Za 20/okt 2 SD Ixelles 17 - 3 Wase 20:00  
Za 09/nov 3 SD Wase 4 - 29 Eeklo 19:00  
Za 23/nov 5 SD Wase 4 - 29 Jespo AZC 19:00  
Za 14/dec BEKER SD Wase 0 - 15 Ixelles 19:00  
Za 01/feb 6 SD Gentse 37 - 4 Wase 18:30  
Za 08/feb 7 SD Wase 3 - 11 Ixelles 19:00  
Za 15/feb 8 SD Eeklo 16 - 2 Wase 18:30  
Zo 23/mrt 9 SD Leuven 7 - 4 Wase 19:30  
Zo 27/apr 10 SD JESPO AZC 16 - 4 Wase 11:30  

U17

Rangschiking

U17 B
Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Mouscron 14 12 0 2 236 106 130 38
2 Tielt 14 10 3 1 179 85 94 31
3 Waregem 14 7 6 1 146 116 30 22
4 Aalst 13 6 5 2 156 108 48 20
5 Jespo Antw.B 14 6 6 2 176 127 49 20
6 Wase 14 5 9 0 115 165 -50 15
7 Gentse B 13 4 7 2 141 114 27 14
8 Roeselare 14 0 14 0 53 381 -328 0

Info kbzb: toestand 25/05/2014

Kalender

Dag Datum Speeld. Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Za 28/sep 1 Wase 11-21 Moeskroen 19:00 Wase
Za 12/okt 2 Jespo AZC B 8 - 2 Wase 19:30 Groenenhoek
Za 26/okt 3 Wase 3 - 11 Tielt 19:00 Wase
Za 23/nov 4 Aalst 8 - 9 Wase 20:30 Aalst
Za 07/dec 5 Wase 10 - 8 Gentse B 19:00 Wase
Za 11/jan 6 Waregem 7 - 3 Wase 18:30 Waregem
Za 25/jan 7 Wase 17 - 3 Roeselare 19:00 Wase
Za 08/feb 8 Moeskroen 22 - 7 Wase 18:30 Moeskroen
Za 22/feb 9 Wase 11 - 12 JespoAZC B 20:30 Wase
Za 08/mrt 10 Tielt 16 - 2 Wase 18:30 Tielt
Vr 21/mrt 11 Wase 4 - 14 Aalst 19:00 Wase
Za 03/mei 12 Gentse B 13 - 4 Wase 12:30 Rooigem
Za 10/mei 13 Wase 15 - 11 Waregem 19:00 Wase
Za 24/mei 14 Roeselare 11 - 17 Wase 18:45 Roeselare

U15

Rangschiking

U15 B
Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Mechelen 12 11 0 1 169 46 123 34
2 Mouscron 12 8 2 2 147 91 56 26
3 Tielt 12 7 3 2 118 79 39 23
4 Wase 11 5 6 0 130 103 27 15
5 Antwerpen 11 4 6 1 91 91 0 13
6 Blankenberge 12 2 9 1 63 175 -112 7
7 Waregem 12 0 11 1 31 164 -133 1

Info kbzb: toestand 25/05/2014

Kalender

Dag Datum Speeld. Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Za 05/okt 1 Wase 22 - 6 Blankenberge 19:00 Wase
Za 19/okt 2 Tielt 10 - 9 Wase 18:45 Tielt
Za 09/nov 3 Waregem 4 - 12 Wase 18:30 Waregem
Zo 17/nov 4 Mechelen 14 - 2 Wase 14:00 Mechelen
Za 18/jan 6 Wase 11 - 10 Antwerpen 19:00 Wase
Za 25/jan 7 Moeskroen 15 - 12 Wase 18:30 Moeskroen
Za 15/feb 8 Blankenberge 6 - 20 Wase 19:15 Blankenberge
Za 22/feb 9 Wase 8 - 9 Tielt 19:00 Wase
Za 01/mrt 10 Wase 16 - 1 Waregem 19:00 Wase
Za 15/mrt 11 Wase 6 - 13 Mechelen 19:00 Wase
Vr 25/apr 13 Antwerpen  - Wase 20:30 Groenenhoek
Za 24/mei 14 Wase 12 - 15 Moeskroen 19:00 Wase

U13

Rangschiking

U13 Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Mechelen 10 9 0 1 136 46 90 28
2 Tielt 10 6 3 1 99 68 31 19
3 Mouscron 9 5 2 2 105 72 33 17
4 Wase 10 5 5 0 118 88 30 15
5 Antwerpen 9 4 5 0 83 73 10 12
6 Blankenberge 9 1 7 1 47 144 -97 4
7 Waregem 9 0 8 1 27 124 -97 1

Info kbzb: toestand 23/03/2014

Kalender

Dag Datum Uur Plaats Organisator By
Zo 13/10/2013 14:30 Sint-Niklaas Wase Gentse
Blankenberge
  Wase 4 - 7 Oostende  
Aalst 7 - 1 Tielt
Wase 8 - 3 Tielt
Aalst 1 - 4 Oostende
Tielt 0 - 7 Oostende
Wase 8 - 8 Aalst
Zo 24/11/2013 17:00 Oostende Oostende Aalst
Gentse
  Oostende 10 - 3 Tielt  
Blankenberge 3 - 7 Wase
Oostende 9 - 4 Wase
Blankeberge 3 - 1 Tielt
Wase 5 - 2 Tielt
Oostende 6 - 0 Blankenberge
Zo 12/01/2014 14:00 Blankenberge Blankenberge Wase
Tielt
  Blankenberge 0 - 4 Gentse  
Oostende 4 - 5 Aalst
Blankenberge 2 - 3 Aalst
Oostende 7 - 2 Gentse
Aalst 6 - 2 Gentse
Blankenberge 3 - 7 Oostende
Zo 09/02/2014 14:30 Tielt Tielt Wase
Aalst
  Tielt 3 - 3 Blankenberge  
Gentse 1 - 7 Oostende
Tielt 3 - 10 Oostende
Gentse 1 - 0 Blankenberge
Oostende 10 - 1 Blankenberge
Tielt 1 - 0 Gentse
Zo 23/02/2014 14:00 Strop Gentse Tielt
Oostende
  Gentse 0 - 8 Aalst  
Wase 4 - 2 Blankenberge
Gentse 6 - 0 Blankenberge
Wase 2 - 4 Aalst
Blankenberge 3 - 12 Aalst
Gentse 3 - 2 Wase
Zo 23/03/2014 14:00 Aalst Aalst Blankenberge
Oostende
  Aalst 2 - 4 Gentse  
Tielt 3 - 6 Wase
Aalst 10 - 1 Wase
Tielt 1 - 3 Gentse
Wase 2 - 6 Genste
Aalst 6 - 2 Tielt

 

1/2 Finales : WE 09-10-11/05/2014


Finales: WE 23-24-25/05/2014

U11

Rangschiking

U11 Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Gentse 12 11 0 1 92 27 65 34
2 Wase A 12 9 2 1 101 40 61 28
3 Blankenberge 12 6 6 0 55 60 -5 18
4 Kortrijk 12 3 9 0 36 72 -36 9
5 Wase B 12 0 12 0 20 105 -85 0

Info kbzb: toestand 06/04/2014

Kalender

Dag Datum Tijd Organisator Plaats Thuis - Bezoek
Zo 06/10/2013 14:30 Wase A Sint-Niklaas Wase A 11 - 3 Wase B
  Gentse 7 - 3 Blankenberge
Wase A 8 - 4 Blankenberge
Gentse 7 - 0 Wase B
Blankenberge 6 - 2 Wase B
Wase A 6 - 6 Gentse
Zo 17/11/2013 14:00 Blankenberge Blankenberge Wase B 2 - 10 Wase A
  Blankenberge 7 - 5 Kortrijk
Wase B 3 - 6 Kortrijk
Blankenberge 4 - 10 Wase A
Kortrijk 0 - 8 Wase A
Blankenberge 10 - 3 Wase B
Zo 19/02/2014 14:30 Wase B Sint-Niklaas Wase B 1 - 14 Wase A
  Kortrijk 2 - 10 Gentse
Wase B 3 - 10 Gentse
Kortrijk 1 - 14 Wase A
Gentse 6 - 3 Wase A
Wase B 0 - 7 Kortrijk
Zo 09/02/2014 TBD Gentse Strop Gentse 12 - 0 Wase B
  Blankenberge 3 - 1 Kortrijk
Gentse 10 - 1 Kortrijk
Blankenberge 7 - 2 Wase B
Kortrijk 5 - 1 Wase B
Gentse 7 - 3 Blankenberge
Zo 29-30/03/2014 TBD Kortrijk Kortrijk Kortrijk 0 - 4 Gentse
  Wase A 5 - 2 Blankenberge
Kortrijk 4 - 5 Blankenberge
Wase A 5 - 7 Gentse
Blankenberge 1 - 6 Gentse
Kortrijk 4 - 7 Wase A