Alle competities zijn afgelopen, wij wensen al onze teams proficiat met het behaalde resultaat en verwachte alle spelers, familie en sympathisanten op het clubfeest op 22 juni.

Seizoen 2012-2013

Heren

Rangschikking

Rangschikking heren (2012-2013)

Rangschikking heren   seizoen 2012-2013    tweede afdeling
Info kbzb: toestand 17/03/2013:

SH II

Pld.

W.

L.

D.

GF

GA

GD

Pts

1

Calypso

15

11

4

0

156

139

17

33

2

Wase

16

10

4

2

169

125

44

32

3

Gentse

16

10

5

1

208

167

41

31

4

WP Kortrijk

16

10

5

1

183

144

39

31

5

Merksem

16

7

8

1

155

160

-5

22

6

Oostende

16

6

8

2

165

176

-11

20

7

Hasselt

15

6

8

1

137

151

-14

19

8

Brugge

16

5

10

1

105

137

-32

16

9

Antwerpen B

16

1

14

1

119

198

-79

4

Kalender

Kalender 1ste ploeg

Kalender waterpolocompetitie heren     afdeling 2            seizoen 2012-2013

Dag

Datum

Speeld.

Team

Thuis

Bezoek

Tijd

Plaats

Vrij

21/sep

1

SH

Antwerpen B

Wase

20:30

Groenenhoek

Za

29/sep

2

SH

Wase

15 - 5

Gentse

20:30

Sinbad

Za

6/okt

3

SH

Merksem

7 - 6

Wase

20:00

Merksem

Za

13/okt

4

SH

Brugge

5 - 9

Wase

19:00

Brugge

Za

20/okt

5

SH

Calypso

10 - 6

Wase

20:00

Watermaal-Bosvoorde

Za

27/okt

BEKER

SH

Wase (+5)

9 - 22

Kortrijk

20:30

Sinbad

Za

17/nov

7

SH

Wase

11 - 9

Hasselt

20:30

Sinbad

Za

24/nov

8

SH

Oostende

9 - 9

Wase

19:30

Oostende

Za

1/dec

9

SH

Wase

8 - 6

WP Kortrijk

20:30

Sinbad

Za

8/dec

10

SH

Wase

10 - 5

Antwerpen B

20:30

Sinbad

Za

12/jan

11

SH

Gentse

16 - 9

Wase

20:00

Strop

Za

19/jan

12

SH

Wase

12 - 12

Merksem

20:30

Sinbad

Za

26/jan

13

SH

Wase

10 - 6

Brugge

20:30

Sinbad

Za

2/feb

14

SH

Wase

15 - 6

Calypso

20:30

Sinbad

Zo

24/feb

16

SH

Hasselt

7 - 5

Wase

17:00

Hasselt

Za

2/mrt

17

SH

Wase

15 - 6

Oostende

20:30

Sinbad

Vrij

8/mrt

18

SH

WP Kortrijk

10 - 11

Wase

21:15

Magdalenabad - Kortrijk

Za

13/apr

ER 1.1

SH

-

Za

20/apr

ER 2.1

SH

-

Za

27/apr

ER2.2+2.3

SH

-

Za

4/mei

ER 3.1

SH

-

Za

11/mei

ER3.2+3.3

SH

-

Reserven

Rangschikking

Rangschikking reserven (2012-2013)

Rangschikking heren reserven seizoen 2012-2013    tweede afdeling

info kbzb: toestand 10/03/2013

  

SH II Res.

Pld.

W.

L.

D.

GF

GA

GD

Pts

1

Gentse

13

11

2

0

186

116

70

33

2

WP Kortrijk

14

7

6

1

150

138

12

22

3

Wase

14

7

6

1

132

131

1

22

4

Merksem

14

7

7

0

151

136

15

21

5

Hasselt

11

4

4

3

99

95

4

15

6

Antwerpen B

14

5

9

0

110

158

-48

15

7

Calypso

13

5

8

0

144

158

-14

15

8

Oostende

13

4

8

1

103

143

-40

13

Kalender

Kalender 2de afdeling 2012-2013

Info KBZB 10/02/2013

 

J/D 01

21/09/2012

22/09/2012

23/09/2012

Uitslag

J/D 10

7/12/2012

8/12/2012

9/12/2012

Uitslag

Sa./Za.

22/09

20.15

Brugge

Merksem

5-4

Sa./Za.

08/12

18.30

Merksem

Brugge

10-5

Sa./Za.

22/09

20.00

Gentse

Calypso

9-12

Sa./Za.

08/12

20.00

Calypso

Gentse

10-8

Ve./Vr.

21/09

20.30

Antwerpen B

Wase

6-18

Sa./Za.

08/12

20.30

Wase

Antwerpen B

10-5

Ve./Vr.

21/09

21.15

WP Kortrijk

Hasselt

10-8

Di./Zo.

09/12

15.00

Hasselt

WP Kortrijk

6-13

Oostende

By

Oostende

By

J/D 02

28/09/2012

29/09/2012

30/09/2012

J/D 11

11/01/2013

12/01/2013

13/01/2013

Sa./Za.

29/09

20.30

Oostende

WP Kortrijk

8-10

Ve./Vr.

11/01

21.15

WP Kortrijk

Oostende

11-11

Di./Zo.

30/09

15.00

Hasselt

Antwerpen B

15-5

Ve./Vr.

11/01

20.30

Antwerpen B

Hasselt

7-4

Sa./Za.

29/09

20.30

Wase

Gentse

15-5

Sa./Za.

12/01

20.00

Gentse

Wase

16-9

Sa./Za.

29/09

20.00

Calypso

Merksem

12-8

Sa./Za.

12/01

18.30

Merksem

Calypso

10-11

Brugge

By

Brugge

By

J/D 03

5/10/2012

6/10/2012

7/10/2012

J/D 12

18/01/2013

19/01/2013

20/01/2013

Sa./Za.

06/10

20.30

Brugge

Calypso

5-7

Sa./Za.

19/01

20.00

Calypso

Brugge

8-6

Sa./Za.

06/10

20.00

Merksem

Wase

7-6

Sa./Za.

19/01

20.30

Wase

Merksem

12-12

Za.

15/12

20.00

Gentse

Hasselt

19-7

Di./Zo.

20/01

15.00

Hasselt

Gentse

Sa./Za.

06/10

20.30

Oostende

Antwerpen B

11-7

Ve./Vr.

18/01

20.30

Antwerpen B

Oostende

8-10

WP Kortrijk

By

WP Kortrijk

By

J/D 04

12/10/2012

13/10/2012

14/10/2012

J/D 13

25/01/2013

26/01/2013

27/01/2013

Ve./Vr.

12/10

21.15

WP Kortrijk

Antwerpen B

17-11

Ve./Vr.

25/01

20.30

Antwerpen B

WP Kortrijk

8-11

Sa./Za.

13/10

19.30

Oostende

Gentse

12-16

Sa./Za.

26/01

20.00

Gentse

Oostende

18-13

Sa./Za.

13/10

20.00

Merksem

Hasselt

12-6

Di./Zo.

27/01

15.00

Hasselt

Merksem

16-10

Sa./Za.

13/10

20.30

Brugge

Wase

5-9

Sa./Za.

26/01

20.30

Wase

Brugge

10-6

Calypso

By

Calypso

By

J/D 05

19/10/2012

20/10/2012

21/10/2012

J/D 14

1/02/2013

2/02/2013

3/02/2013

Sa./Za.

20/10

20.00

Calypso

Wase

10-6

Sa./Za.

02/02

20.30

Wase

Calypso

15-6

Sa./Za.

20/10

21.00

Hasselt

Brugge

6-7

Sa./Za.

02/02

20.15

Brugge

Hasselt

7-10

Sa./Za.

20/10

18.30

Merksem

Oostende

11-7

Sa./Za.

02/02

19.30

Oostende

Merksem

18-7

Ve./Vr.

19/10

21.15

WP Kortrijk

Gentse

10-13

Sa./Za.

02/02

20.00

Gentse

WP Kortrijk

16-15

Antwerpen B

By

Antwerpen B

By

J/D 06

9/11/2012

10/11/2012

11/11/2012

J/D 15

8/02/2013

9/02/2013

10/02/2013

Ve./Vr.

09/11

20.30

Antwerpen B

Gentse

9-10

Sa./Za.

09/02

20.00

Gentse

Antwerpen B

23-9

Ve./Vr.

09/11

21.15

WP Kortrijk

Merksem

15-9

Sa./Za.

09/02

20.00

Merksem

WP Kortrijk

11-12

Ve./Vr.

09/11

20.45

Oostende

Brugge

10-9

Sa./Za.

09/02

20.30

Brugge

Oostende

7-5

Ve./Vr.

09/11

21.00

Hasselt

Calypso

12-11

Sa./Za.

09/02

20.00

Calypso

Hasselt

uitgest.

Wase

By

Wase

By

J/D 07

16/11/2012

17/11/2012

18/11/2012

J/D 16

22/02/2013

23/02/2013

24/02/2013

Sa./Za.

17/11

20.30

Wase

Hasselt

11-9

Di./Zo.

24/02

17.00

Hasselt

Wase

7-5 

Sa./Za.

17/11

20.00

Calypso

Oostende

16-9

Sa./Za.

23/02

20.30

Oostende

Calypso

12-11

Sa./Za.

17/11

20.15

Brugge

WP Kortrijk

5-7

Ve./Vr.

22/02

21.15

WP Kortrijk

Brugge

15-1

Sa./Za.

17/11

20.00

Merksem

Antwerpen B

13-8

Ve./Vr.

22/02

20.30

Antwerpen B

Merksem

8-9

Gentse

By

Gentse

By

J/D 08

23/11/2012

24/11/2012

25/11/2012

J/D 17

1/03/2013

2/03/2013

3/03/2013

Sa./Za.

24/11

20.00

Gentse

Merksem

12-10

Sa./Za.

02/03

18.30

Merksem

Gentse

12-7

Ve./Vr.

23/11

20.30

Antwerpen B

Brugge

7-7

Sa./Za.

02/03

20.15

Brugge

Antwerpen B

16-3

Ve./Vr.

23/11

21.15

WP Kortrijk

Calypso

13-9

Sa./Za.

02/03

20.00

Calypso

WP Kortrijk

9-8

Sa./Za.

24/11

19.30

Oostende

Wase

9-9

Sa./Za.

02/03

20.30

Wase

Oostende

15-6

Hasselt

By

Hasselt

By

J/D 09

30/11/2012

1/12/2012

2/12/2012

J/D 18

8/03/2013

9/03/2013

10/03/2013

Sa./Za.

01/12

21.00

Hasselt

Oostende

12-11

Sa./Za.

09/03

20.30

Oostende

Hasselt

13-9

Sa./Za.

01/12

20.30

Wase

WP Kortrijk

8-6

Ve./Vr.

08/03

21.15

WP Kortrijk

Wase

10-11

Sa./Za.

01/12

20.00

Calypso

Antwerpen B

15-11

Ve./Vr.

08/03

20.30

Antwerpen B

Calypso

7-9

Sa./Za.

01/12

20.15

Brugge

Gentse

10-9

Sa./Za.

09/03

20.00

Gentse

Brugge

17-4

Merksem

By

Merksem

By

Dames

Rangschikking

Rangschikking (Dames)

info kbzb: toestand 17/03/2013

SD

Pld.

W.

L.

D.

GF

GA

GD

Pts

1

Eeklo

8

7

1

0

91

52

39

21

2

Gentse

7

6

1

0

100

34

66

18

3

Kindervreugd

7

4

3

0

67

46

21

12

4

Ixelles

8

1

7

0

41

86

-45

3

5

Wase

8

1

7

0

33

114

-81

3

Kalender

kalender dames

Kalender waterpolocompetitie dames      seizoen 2012-2013

Dag

Datum

Speeld.

Team

Thuis

-

Bezoek

Tijd

Plaats

Zo

23/sep

1

SD

Ixelles

11 - 8

Wase

20:00

Brussel

Za

20/okt

3

SD

Wase

1 - 17

Gentse

20:30

Sinbad

Za

10/nov

4

SD

Kindervreugd

13 - 4

Wase

20:00

Groenenhoek

Vr

23/nov

BEKER

SD

Ixelles

8 - 5

Wase

20.00

Brussel

Za

24/nov

5

SD

Wase

4 - 17 

Eeklo

20:30

Sinbad

Za

8/dec

6

SD

Wase

5 - 4

Ixelles

19:00

Sinbad

Zo

3/mrt

8

SD

Gentse

22 - 3

Wase

14:00

Strop

Za

9/mrt

10

SD

Eeklo

14 - 3

Wase

18:30

Eeklo

Za

16/mrt

9

SD

Wase

5-16

Kindervreugd

20:30

Sinbad

Za

4/mei

BOT1

SD

         
 

11/mei

BOT2+3

SD

         

U20

Rangschiking

Rangschikking U20 (Juniors)

Rangschikking U20 B (Juniors) - seizoen 2012-2013

info kbzb: toestand 27/01/2013

U 20 B

Pld.

W.

L.

D.

GF

GA

GD

Pts

1

Antwerpen

8

8

0

0

137

40

97

24

2

Kortrijk

8

6

2

0

133

52

81

18

3

La Louvière

8

4

4

0

91

73

18

12

4

Seraing

8

1

7

0

34

159

-125

3

5

Wase

8

1

7

0

46

117

-71

3

Kalender

Kalender U20 (Juniors)

Kalender waterpolocompetitie U20      seizoen 2012-2013

Dag

Datum

Speeld.

Team

Thuis

-

Bezoek

Tijd

Plaats

Zo

7/okt

3

U20 B

Wase

6 - 18

Kortrijk

14:30

Sinbad

Zo

14/okt

4

U20 B

Antwerpen B

18 - 4

Wase

19:00

Wezenberg

Vrij

2/nov

2

U20 B

Wase

11 - 7

Seraing

21:30

Sinbad

Zo

4/nov

5

U20 B

Wase

6 - 7

LaLouvière

14:30

Sinbad

Zo

11/nov

7

U20 B

Seraing

11 - 4

Wase

14:00

Seraing

Zo

18/nov

8

U20 B

Kortrijk

30 - 6

Wase

17:00

Zwevegem

Di

27/nov

10

U20 B

 

17- 2

Wase

20:00

La Louvière

Zo

27/jan

9

U20 B

Wase

7 - 9

Antwerpen B

14:30

Sinbad

Zo

3/feb

 

U20

ER 1.1

       

Za

23/feb

 

U20

ER2.1

       

Zo

2/mrt

 

U20

ER 2.2

       

Zo

10/mrt

 

U20

ER 2.3

-

U17

Rangschiking

Rangschikking U17 (Kadetten)

info kbzb: toestand 12/05/2013

U 17 B

Pld.

W.

L.

D.

GF

GA

GD

Pts

1

Kortrijk

11

11

0

0

203

44

159

33

2

Mouscron

12

10

2

0

171

85

86

30

3

Gentse

12

8

2

2

116

59

57

26

4

Aalst

13

7

6

0

112

100

12

21

5

Tielt

12

6

5

1

83

81

2

19

6

Wase

12

3

8

1

77

123

-46

10

7

Waregem

13

2

11

0

95

133

-38

6

8

Blankenberge

13

0

13

0

31

263

-232

0

Kalender

kalender U17 (kadetten)

Kalender waterpolocompetitie       U17      seizoen 2012-2013

Dag

Datum

Speeld.

Team

Thuis

-

Bezoek

Tijd

Plaats

Zo

23/sep

2

U17

Wase

4 - 9

Aalst

14:30

Sinbad

Za

29/sep

1

U17

Wase

21 - 3

Blankenberge

19:00

Sinbad

Za

27/okt

3

U17

Moeskroen

15 - 2

Wase

18:30

Moeskreon

Zo

4/nov

7

U17

Wase

10 - 7

Waregem

16:00

Sinbad

Za

17/nov

4

U17

Wase

5 - 5

Gentse

19:00

Sinbad

Zo

25/nov

5

U17

Kortrijk

18 -  2

Wase

12:30

Zwevegem

Za

12/jan

6

U17

Wase

1 - 8

Tielt

20:30

Sinbad

Za

9/feb

8

U17

Blankenberge

4 - 13

Wase

19:15

Blankenberge

Zo

24/feb

9

U17

Aalst

10 - 4

Wase

12:30

Aalst

Za

9/mrt

10

U17

Wase

5 - 18

Moeskroen

19:00

Sinbad

Za

23/mrt

11

U17

Gentse

14 - 3

Wase

18:30

Strop

Zo

14/apr

12

U17

Wase

-

Kortrijk

16:00

Sinbad - uitgesteld

Zo

5/mei

13

U17

Tielt

12 - 7

Wase

14:00

Tielt

Za

18/mei

14

U17

Waregem

10 - 4

Wase

18:30

Waregem

U15

Rangschiking

Rangschikking U15 (Miniemen)

Rangschikking U15 (Miniemen) - seizoen 2012-2013

info kbzb: toestand 12/05/2013

U 15 C

Pld.

W.

L.

D.

GF

GA

GD

Pts

1

Hasselt

12

10

2

0

142

65

77

30

2

Brussels

11

9

1

1

151

43

108

28

3

Wase

12

6

3

3

99

74

25

21

4

EntRISCSCC

11

6

4

1

89

79

10

19

5

Eupen

12

5

6

1

107

94

13

16

6

Mons

12

2

10

0

73

150

-77

6

7

Merksem

12

0

12

0

49

205

-156

0

Kalender

Kalender U15 (Miniemen)

Kalender waterpolocompetitie   U15   seizoen 2012-2013

Dag

Datum

Speeld.

Team

Thuis

-

Bezoek

Tijd

Plaats

Zo

23/sep

1

U15

Wase

6 - 4

Hasselt

16:00

Sinbad

Za

6/okt

2

U15

Eupen

8 - 4

Wase

18:30

Eupen

Za

20/okt

6

U15

Wase

5 - 5

Brussels

19:00

Sinbad

Vrij

26/okt

4

U15

EntRISCSCC

5 - 5

Wase

19:45

Ixelles

Za

17/nov

5

U15

Merksem

7 - 15

Wase

18:30

Merksem

Za

1/dec

7

U15

Wase

15 - 6

Mons

19:00

Sinbad

Za

12/jan

9

U15

Wase

7 - 7

Eupen

19:00

Sinbad

Zo

17/mrt

8

U15

Hasselt

7 - 3

Wase

14:00

Hasselt

Za

2/mrt

11

U15

Wase

6 - 5

EntRISCSCC

19:00

Sinbad

Za

20/apr

12

U15

Wase

16 - 7

Merksem

19:00

Sinbad

Zo

28/apr

13

U15

Brussels

9 - 6

Wase

20:15

Poseidon-Brussel

Zo

12/mei

14

U15

Mons

4 - 11

Wase

18:30

Bergen

U13

Rangschiking

Uitslagen en Rangschikking U13 (Benjamins)

Info kbzb 21/04/2013

U13 - 1/2 Finales

   

9400

U13

Mechelen

Wase

6

2

9401

"

Tournai

La Louvière

3

4

9402

"

Antwerpen

Wase

1

1

9403

"

Mechelen

Tournai

4

6

9404

"

La Louvière

Antwerepn

3

1

9405

"

Wase

Tournai

4

8

9406

"

Mechelen

La Louvière

3

2

9407

"

Tournai

Antwerpen

7

0

9408

"

La Louvière

Wase

11

4

9409

"

Mechelen

Antwerpen

12

1

Rangschikking

 

Pld.

W.

L.

D.

GF

GA

GD

Pts

1

Tournai

4

3

1

0

24

12

+12

9

2

La Louvière

4

3

1

0

20

11

+9

9

3

Mechelen

4

3

1

0

25

11

+24

9

4

Wase

4

0

3

1

11

26

-15

1

5

Antwerpen

4

0

3

1

3

23

-20

1

Kalender

Kalender U13 (Benjamins)

1/2 Finales U13

 

PROGRAMME - PROGRAMMA

Quand / Wanneer: Dimanche / Zondag 21/04/2013

Organisation / Organisatie: RSC Mechelen

Où / Waar: Sportcentrum Geerdegemvaart

Leliestraat, 32

2800 Mechelen

015/ 41 77 44

0473/ 18 99 70

Programme / Programma

15.00 RSCM - WZK

15.20 CNT - ENL

16.00 KAZSC - WZK

16.20 RSCM - CNT

17.00 ENL - KAZSC

17.20 Wase - CNT

18.00 RSCM - ENL

18.20 CNT - KAZSC

19.00 ENL - WZK

19.20 RSCM - KAZSC

Remarques / Opmerkingen:

La règle du classement définie dans le "Manuel des Compétitions Water-Polo en Belgique" est d'application.

Les deux premiers classés à l'issue de ce tournoi prendront part au tour final.

De regel voor het klassement die in de "Handleiding voor Officiële Waterpolowedstrijden in België" wordt bepaald, is van toepassing.

De twee eerst geklasseerde na afloop van dit toernooi zullen aan het eindrond deelnemen.

Pierre LEDENT

Secrétaire / Secretaris

Commission Sportive Water-Polo

Sportcommissie Waterpolo

U11

Rangschiking

Uitslagen rangschikking U11 (eendjes)

U11 (Eendjes) kampioenschap 2012-2013

info KBZB 24/03/2013

uitslagen van finale tornooi  in Sinbad  12/05/2013

U11 - Finales

F01

U11

Wase

Eeklo

11

5

F02

 

Oostende

Brugge A

2

12

F03

 

Mechelen A

Eeklo

5

8

F04

 

Leuven A

Brugge A

4

5

F05

 

Wase

Mechelen A

11

6

F06

 

Leuven A

Oostende

12

6

F07

 

Wase

Leuven

3

6

F08

 

Brugge

Eeklo

6

5

F09

 

Mechelen A

Oostende

10

0

F10

 

Wase

Eeklo

8

12

F11

 

Leuven

Brugge

7

8

rangschikking

Classement / Klassement U11

1. K Brugge ZK

2. K Leuven ZC

3. MZV Eeklo

4. Wase ZK

5. RSC Mechelen

6. R Oostende SC

K Brugge ZK Kampioen van België U11

K Brugge ZK champion de Belgique U11

Kalender

Kalender U11 (Eendjes)

Tour final U11 / Eindronde U11

Programme / Programma

Date / Datum: Dimanche / Zondag 12 Mai / Mei 2013

Organisateurs / Organisator: WZK - Wase Sint-Niklaas

Piscine / Zwembad: Sinbad

Parklaan, 117

9100 SINT-NIKLAAS

Tel. Pisc./Zwemb.: 03/ 776 27 12

Programme / Programma:

Série / Reeks A Série / Reeks B

WZK Sint-Niklaas                       K Leuven ZC A

MZV Eeklo                                   R Oostende SC

RSC Mechelen A                         Brugge ZK A

12.00: Echauffement / Opwarming

12.30 : WZK Sint-Niklaas - MZV Eeklo (A)

13.00: R Oostende SC - Brugge ZK A (B)

13.30: RSC Mechelen A - MZV Eeklo (A)

14.00: K Leuven ZC A - Brugge ZK A (B)

14.30: WZK Sint-Niklaas - RSC Mechelen A (A)

15.00: K Leuven ZC A - R Oostende SC (B)

16.00: A1 - B2 (C)

16.30: B1 - A2 (D)

17.00: A3 - B3

17.30: Perdant / Verliezer C - Perdant / Verliezer D

18.00: Vainqueur / Winnaar C - Vainqueur / Winnaar D

18.45: Remise des Prix / Prijsuitreiking