Alle competities zijn afgelopen, wij wensen al onze teams proficiat met het behaalde resultaat en verwachte alle spelers, familie en sympathisanten op het clubfeest op 22 juni.

Seizoen 2014-2015

Heren

Rangschikking

SH III Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Wase 20 18 1 1 338 138 200 55
2 Oostende 20 17 3 0 305 138 167 51
3 Aalst 20 14 4 2 265 178 87 44
4 Waregem 20 14 6 0 261 190 71 42
5 La Louvière B 20 13 5 2 250 201 49 41
6 Eupen 20 7 12 1 201 224 -23 22
7 Seraing 20 7 12 1 197 189 8 22
8 Roeselare 20 7 13 0 158 228 -70 21
9 Mechelen B 20 4 15 1 166 265 -99 13
10 Soignies 20 3 17 0 110 321 -211 9
11 Blankenberge 20 2 18 0 131 310 -179 6

Info kbzb: toestand 24/05/2015

Kalender

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Zo 21/09 La Louvière B  10 - 13 Wase 20.00 La Louvière
Za 27/09 Wase  6 - 12 Oostende 20.30 Sint-Niklaas
Za 04/10 Waregem  7 - 10 Wase 20.00 Waregem
Za 11/10 Wase  21 - 5 Eupen 20.30 Sint-Niklaas
Za 25/10 Aalst  6 - 6 Wase 20.30 Aalst
Vr 07/11 Wase 30 - 5 Blankenberge 21:30 Sint-Niklaas
Za 15/11 Seraing 7 - 10  Wase 18.00 Seraing
Za 22/11 Wase 18 - 7  Roeselare 20.30 Sint-Niklaas
Za 29/11 Wase 28 - 6  Mechelen B 20.30 Sint-Niklaas
Za 17/01 Oostende  10 - 11 Wase 19.30 Oostende
Za 24/01 Wase 26 - 3  Soignies 20.30 Sint-Niklaas
Woe 11/02 Wase 14 - 8  La Louvière B 21.30 Sint-Niklaas
Za 21/02 Wase 29 - 12  Waregem 20.30 Sint-Niklaas
Za 28/02 Eupen 10 - 16  Wase 19.30 Eupen
Za 07/03 Wase 7 - 10 Aalst 20.30 Sint-Niklaas
Vr 13/03 Blankenberge  4 - 14  Wase 20.45 Blankenberge
Za 25/04 Wase 15 - 5  Seraing 20.30 Sint-Niklaas
Za 02/05 Roeselare  5 - 20 Wase 18.45 Roeselare
Za 09/05 Mechelen B 3 - 18  Wase 18.45 Mechelen
Za 23/05 Soignies 3 - 16  Wase 20.45 Soignies

Reserven

Rangschikking

SH III Res Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Wase 10 10 0 0 168 57 111 30
2 Oostende 10 6 4 0 134 94 40 18
3 Waregem 10 6 4 0 113 101 12 18
4 Seraing 10 4 6 0 95 125 -30 12
5 Aalst 10 3 7 0 88 143 -55 9
6 Roeselare 10 1 9 0 70 148 -78 3

Info kbzb: toestand 24/05/2015

Kalender

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Za 27/09 Wase  15 - 8 Oostende 22:00 Sint-Niklaas
Za 04/10 Waregem  3 - 14 Wase 21:30 Waregem
Za 25/10 Aalst 8 - 16  Wase 22:30 Aalst
Za 15/11 Seraing 4 - 8  Wase 19:30 Seraing
Za 22/11 Wase 18 - 2 Roeselare 22:00 Sint-Niklaas
Za 17/01 Oostende 8 - 11  Wase 21:00 Oostende
Za 21/02 Wase  19 - 9 Waregem 22:00 Sint-Niklaas
Za 07/03 Wase  23 - 6 Aalst 22:00 Sint-Niklaas
Za 25/04 Wase  27 - 6 Seraing 22:00 Sint-Niklaas
Za 02/05 Roeselare  3 - 17 Wase 20:15 Roeselare

Dames

Rangschikking

SD Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 EntBxlDames 12 9 1 2 185 61 124 29
2 Eeklo 12 9 2 1 153 67 86 28
3 Gentse 12 7 1 4 229 58 171 25
4 Jespo AZSC 12 7 4 1 143 89 54 22
5 Leuven 12 4 8 0 133 143 -10 12
6 Wase 12 2 10 0 58 208 -150 6
7 La Louvière 12 0 12 0 36 311 -275 0

Info kbzb: toestand 10/05/2015

Kalender

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Zo 21/09 La Louvière  7 - 20 Wase 18:30 La Louvière
Zo 05/10 Wase 2 - 18 EntBxlDames 20:00 Sint-Niklaas
Zo 12/10 Leuven  14 - 7 Wase 19:45 Leuven
Za 18/10 Gentse  26 - 1 Wase 21:30 Strop
Za 08/11 Wase  4 - 28 Jespo AZSC 19:00 Sint-Niklaas
Za 24/01 Wase  3 - 19 Eeklo 19:00 Sint-Niklaas
Zo 18/01 EntBxlDames 25 - 1  Wase 20:00 Ixelles
Zo 22/02 Wase 6 - 22  Leuven 14:30 Sint-Niklaas
Za 28/02 Wase 1 - 24  Gentse 19:00 Sint-Niklaas
Zo 08/03 Jespo AZSC 15 - 2  Wase 11:30 Groenenhoek
Za 14/03 Wase 11 - 5  La Louvière 19:00 Sint-Niklaas
Za 02/05 Eeklo 10 - 0 (f.f.) Wase 18:30 Eeklo

U20

Rangschiking

U20 B Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Antwerpen 8 6 1 1 130 56 74 19
2 Brugge 8 6 1 1 104 67 37 19
3 EntBxl 8 5 3 0 127 75 52 15
4 Strombeek 8 1 6 1 61 114 -53 4
5 Wase 8 0 7 1 60 170 -110 1

Info kbzb: toestand 29/03/2015

Kalender

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Zo 05/10 Strombeek  17 - 6 Wase 14:00 Strombeek
Zo 12/10 EntBxl  30 - 11 Wase 20:45 Poseidon
Zo 09/11 Wase 3 - 24 Brugge 14:30 Sint-Niklaas
Zo 30/11 Antwerpen 24 - 3  Wase 14:00 Wezenberg
Zo 25/01 Wase 10 - 10  Strombeek 14:30 Sint-Niklaas
Zo 08/02 Brugge 18 - 10  Wase 13:30 Brugge
Za 14/02 Wase 7 - 23  EntBxl 20:30 Sint-Niklaas
Zo 01/03 Wase 10 - 24  Antwerpen 14:30 Sint-Niklaas

U17

Rangschiking

U17 D Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Strombeek 10 8 1 1 130 67 63 25
2 Mechelen 10 8 1 1 169 72 97 25
3 Oostende 10 5 5 0 135 100 35 15
4 Kortrijk 10 4 6 0 74 108 -34 12
5 Wase 10 4 6 0 105 134 -29 12
6 RISCSCC 10 0 10 0 54 186 -132 0

Eindronde plaatsen 17 tot en met 20

U17 EE Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
17 Wase 6 5 1 0 107 47 60 15
18 Hasselt 6 4 2 0 64 37 27 12
19 Brussels 6 3 3 0 73 75 -2 9
20 Blankenberge 6 0 6 0 28 113 -85 0

Info kbzb: toestand 31/05/2015

Kalender

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Za 13/09 Oostende 15 - 12 Wase 19:00 Oostende
Za 27/09 Wase 8 - 24 Mechelen 19:00 Sint-Niklaas
Vr 10/10 RISCSCC 8 - 18 Wase 20:00 Ixelles
Za 25/10 Wase 11 - 10 Kortrijk 19:00 Sint-Niklaas
Za 22/11 Wase 11 - 9 Oostende 19:00 Sint-Niklaas
Za 06/12 Mechelen 22 - 7 Wase 19:00 Mechelen
Za 17/01 Wase 16 - 5  RISCSCC 20:30 Sint-Niklaas
Zo 25/01 Kortrijk 9 - 5  Wase 12:30 Kortrijk
Za 07/02 Wase  7 - 13 Strombeek 19:00 Sint-Niklaas
Zo 15/02 Strombeek  18 - 10 Wase 14:00 >Strombeek
    Eindronde pl. 17 tot 20        
Zo 01/03 Brussels  20 - 19 Wase   Brussel
Za 14/03 Wase 10 - 4  Hasselt 20:30 Sint-Niklaas
Za 21/03 Wase  27 - 2 Blankenberge 19:00 Sint-Niklaas
za 25/04 Wase 20 - 4  Brussels 19:00 Sint-Niklaas
Zo 17/05 Hasselt 9 - 11 Wase 16:30 Hasselt
Za 30/05 Blankenberge 8 - 20  Wase 19:45 Blankenberge

U15

Rangschiking

U15 D Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 La Louvière 10 10 0 0 173 46 127 30
2 Wase 10 7 3 0 92 67 25 21
3 Gentse 10 5 4 1 81 77 4 16
4 Calypso 10 5 4 1 89 80 9 16
5 Hasselt 10 1 9 0 32 107 -75 3
6 Aalst 10 1 9 0 44 134 -90 3

Eindronde plaatsen 5 tot en met 8

U15 BB Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
5 Tournai 5 5 0 0 43 14 29 15
6 Mechelen 6 3 2 1 41 29 12 10
7 Wase 5 2 2 1 32 34 -2 7
8 Leuven 6 0 6 0 19 58 -39 0

Info kbzb: toestand 24/05/2015

Kalender

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Zo 21/09 Aalst  5 - 14 Wase 18:30 Aalst
Za 04/10 Wase 11 - 7 Calypso 19:00 Sint-Niklaas
Za 18/10 La Louvière 11 - 7 Wase 19:15 La Louvière
Zo 02/11 Hasselt 7 - 11 Wase 16:30 Hasselt
Zo 16/11 Gentse 3 - 8  Wase 14:00 Strop
Za 29/11 Wase 9 - 4  Aalst 19:00 Sint-Niklaas
Za 17/01 Wase  5 - 12 La Louvière 19:00 Sint-Niklaas
Za 31/01 Wase  11 - 1 Hasselt 19:00 Sint-Niklaas
Za 21/02 Wase  8 - 4 Gentse 19:00 Sint-Niklaas
Zo 01/03 Calypso  12 - 8 Wase 19:30 Campus VUB
      Eindronde plaatsen 5 tot 8        
Vr 06/03 Doornik 11 - 3 Wase 21:30 Doornik
Za 21/03 Wase 10 - 3 Leuven 19:00 Sint-Niklaas 
Zo 26/04 Wase 4 - 6 Mechelen 13:30 Sint-Niklaas
Zo 10/05 Leuven 6 - 7 Wase 17:00 Leuven
Za 23/05 Mechelen 8 - 8  Wase 19:00  Mechelen
vr 29/05 Wase 2 - 9  Doornik 21:30 Sint-Niklaas

 

U13

Rangschiking

U13 Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Mechelen 9 7 0 2 61 25 36 23
2 Aalst 9 6 3 0 59 33 26 18
3 Wase 9 5 3 1 43 39 4 16
4 Gentse 12 4 7 1 52 63 -11 13
5 Merksem 9 0 9 0 23 78 -55 0

Info kbzb: toestand 01/03/2015

Kalender

Dag Datum Uur Plaats Organisator
 zo  12/10/2014  14:30  Sint-Niklaas  Wase
  Wase  1 - 5 Gentse
Merksem  4 - 9 Aalst
Wase  1 - 8 Aalst
Gentse  8 - 1 Merksem
Gentse  3 - 5 Aalst
Wase  6 - 2 Merksem
 zo  23/11/2014  15:30  Strop  Gentse
  Gentse  2 - 7  Aalst
Mechelen  8 - 6  Wase
Gentse  2 - 7  Wase
Aalst  1 - 5  Mechelen
Aalst  4 - 5  Wase
Gentse  1 - 6  Mechelen
 zo  18/01/2015  12:45  Mechelen  Mechelen
  Mechelen  3 - 3 Gentse
Aalst  11 - 4 Merksem
Mechelen  11 - 3 Merksem
Gentse  2 - 11 Aalst
Gentse  13 - 3 Merksem
Mechelen  7 - 3 Aalst
 zo  01/02/2015  13:00  Ekeren  Merksem
  Merksem  3 - 8  Wase
Gentse  4 - 11  Mechelen
Merksem  1 - 7  Mechelen
Wase  6 - 4  Gentse
Wase  3 - 3  Mechelen
Merksem  2 - 5  Gentse
 zo  01/03/2015  12:30  Aalst  Aalst
  Aalst  -  Merksem
Wase  -  Mechelen
Aalst  -  Mechelen
Merksem  -  Wase
Merksem  -  Mechelen
Aalst  -  Wase

 

1/2 Finales : WE


Finales: WE

U11

Rangschiking

U11 Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Wase A 12 10 0 2 120 38 82 32
2 Tielt 12 8 3 1 98 56 42 25
3 Kortrijk 12 7 4 1 93 53 40 22
4 Wase B 12 3 9 0 47 82 -35 9
5 Merksem 12 0 12 0 23 152 -129 0

Info kbzb: toestand 01/03/2015

Kalender

Dag Datum Uur Plaats Organisator
 Zo  19/10/2014  14:30  Tielt  Tielt
   Wase A  7 - 4  Wase B
 Tielt  6 - 6  Wase B
 Wase A  7 - 4  Kortrijk
 Wase A  6 - 6  Tielt
 Wase B  5 - 9  Kortrijk
 Tielt  8 - 7  Kortrijk
 Zo  16/11/2014  14:30  Ekeren  Merksem
   Merskem  3 - 14  Kortrijk
 Wase A  7 - 3  Tielt
 Merskem  3 - 14  Tielt
 Kortrijk  3 - 3  Wase A
 Kortrijk  8 - 5  Tielt
 Merskem  1 - 19  Wase A
 Zo  30/11/2014  14:30  Sint-Niklaas  Wase
   Wase A  9 - 2   Wase B
 Merskem  0 - 7   Kortrijk
 Wase A  7 - 4   Kortrijk
 Wase B  6 - 0   Merskem
 Wase B  7 - 4   Kortrijk
 Wase A  13 - 3   Merskem
 Zo  08/02/2015  14:30  Sint-Niklaas  Wase
   Wase B 4 - 14  Wase A
 Tielt 13 - 5  Merskem
 Wase B 6 - 3  Merskem
 Wase A 8 - 2  Tielt
 Wase A 16 - 0  Merskem
 Wase B 4 - 8  Tielt
 Zo  01/03/2015  12:30  Kortrijk  Kortrijk
   Kortrijk   6 - 2    Wase B
 Tielt 18 - 1   Merskem
 Kortrijk  17 - 2    Merskem
 Wase B   2 - 6    Tielt
 Wase B  7 - 2    Merskem
 Kortrijk   3 - 10    Tielt

 

1/2 Finales : WE


Finales: WE

Veteranen

Rangschiking

Veteranen
Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Oud-Eeklo 12 11 1 0 117 45 72 34
2 Wase 12 6 2 4 82 51 31 20
3 Universiteit Gent 12 3 2 7 55 87 -32 11
4 Zomergem 12 1 1 10 44 115 -71 4

Kalender

Dag Datum Tijd Organisator Plaats
Zo 24/11/2013 12:00 Universiteit Gent GUSB Watersportlaan 3, 9000 Gent
  Ugent 6 - 15 Oud-Eeklo
  Zomergem 0 - 9 Wase
  Wase 11 - 0 Ugent
  Oud-Eeklo 17 - 3 Zomergem
  Ugent 5 - 6 Zomergem
  Oud-Eeklo 5 - 3 Wase
Zo 16/02/2014 14:30 Wase Parklaan 117, 9100 Sint-Niklaas
  Zomergem 3 - 11 Wase
  Oud-Eeklo 9 - 3 Ugent
  Wase 4 - 4 Oud-Eeklo
  Wase 8 - 3 UgentZomergem
  Zomergem 2 - 9 Oud-Eeklo
  Zomergem 5 - 5 Ugent
Zo 09/03/2014 14:00 Oud-Eeklo Oostveldstraat 162, 9900 Eeklo
  Oud-Eeklo 7 - 3 Ugent
  Oud-Eeklo 6 - 5 Wase
  Zomergem 4 - 5 Ugent
  Wase 10 - 2 Zomergem
  Ugent 5 - 5 wase
  Oud-Eeklo 15 - 5 Zomergem
Zo 16/03/2014 12:00 Zomergem Den Boer 17, 9930 Zomergem 
  Zomergem 5 - 9 Wase
  Oud-Eeklo 8 - 4 Ugent
  Zomergem 5 - 10 Ugent
  Oud-Eeklo 12 - 3 Wase
  Zomergem 4 - 10 Oud-Eeklo
  Ugent 6 - 4 Wase