Alle competities zijn afgelopen, wij wensen al onze teams proficiat met het behaalde resultaat en verwachte alle spelers, familie en sympathisanten op het clubfeest op 22 juni.

Seizoen 2015-2016

Heren

Rangschikking

SH II Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Eeklo 20 18 2 0 351 175 176 54
2 Brugge 20 17 3 0 220 156 64 51
3 Brussels 20 14 4 2 274 194 80 44
4 Wase 20 8 8 4 234 231 3 28
5 Antwerpen B 20 8 9 3 248 256 -8 27
6 Tielt 20 8 10 2 204 235 -31 26
7 Gentse 20 8 12 0 240 263 -23 24
8 Calypso 20 7 10 3 203 223 -20 24
9 Strombeek A 20 6 12 2 210 267 -57 20
10 Hasselt 20 3 14 3 201 281 -80 12
11 Leuven 20 3 16 1 191 295 -104 10

Info kbzb: toestand 15/05/2016

Kalender

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Za 19/09 Wase 7 - 17 Eeklo 20:30 Sint-Niklaas
Za 26/09 Wase 15 - 11 Hasselt 20:30 Sint-Niklaas
Za 03/10 Strombeek A 9 - 9 Wase 21:15  
Za 10/10 Calypso 12 - 14 Wase 21:00  
Za 17/10 Wase 14 - 17 Gentse 20:30 Sint-Niklaas
Zo 15/11 Brugge 9 - 4 Wase 19:00  
Za 21/11 Wase 10 - 10 Brussels 20:30 Sint-Niklaas
Vr 27/11 Antwerpen B 4 - 8 Wase 20:30  
Za 05/12 Wase 22 - 9 Tielt 20:30 Sint-Niklaas
Zo 17/01 Leuven 11 - 13 Wase 18:15  
Za 23/01 Eeklo 20 - 6 Wase 20:00  
Vr 29/01 Hasselt 15 - 15 Wase 21:15  
Za 06/02 Wase 17 - 15 Strombeek A 20:30 Sint-Niklaas
Za 20/02 Wase 12 - 6 Calypso 20:30 Sint-Niklaas
Za 27/02 Gentse 14 - 12 Wase 19:00  
Za 12/03 Wase 8 - 13 Brugge 20:30 Sint-Niklaas
Vr 22/04 Brussels 13 - 6 Wase 21:15  
Za 30/04 Wase 25 - 6 Antwerpen B 20:30 Sint-Niklaas
Za 07/05 Tielt 13 - 10 Wase 20:15 Tielt
Za 14/05 Wase 7 - 7 Leuven 20:30 Sint-Niklaas

Reserven

Rangschikking

SH II Res Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Strombeek A 20 15 5 0 229 153 76 45
2 Eeklo 20 14 6 0 252 149 103 42
3 Gentse 19 13 5 1 210 188 22 40
4 Brugge 19 13 6 0 184 137 47 39
5 Brussels 18 12 4 2 153 124 29 38
6 Wase 19 8 10 1 177 184 -7 25
7 Antwerpen B 19 8 11 0 184 215 -31 24
8 Tielt 20 6 10 4 197 213 -16 22
9 Calypso 18 4 13 1 165 216 -51 13
10 Hasselt 19 4 14 1 152 192 -40 13
11 Leuven 17 2 15 0 109 241 -132 6

Info kbzb: toestand 15/05/2016

Kalender

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Za 19/09 Wase 4 - 9 Eeklo 22:00 Sint-Niklaas
Za 26/09 Wase 9 - 10 Hasselt 22:00 Sint-Niklaas
Za 03/10 Strombeek A 5 - 4 Wase 22:45  
Za 10/10 Calypso 18 - 7 Wase 22:30  
Za 17/10 Wase 3 - 9 Gentse 22:00 Sint-Niklaas
Zo 15/11 Brugge - Wase 20:30  
Za 21/11 Wase geen Brussels 22:00 Sint-Niklaas
Vr 27/11 Antwerpen B 14 - 13 Wase 22:00  
Za 05/12 Wase 19 - 11 Tielt 22:00 Sint-Niklaas
Zo 17/01 Leuven 2 - 15 Wase 19:45  
Za 23/01 Eeklo 8 - 9 Wase 21:30  
Vr 29/01 Hasselt 6 - 8 Wase 22:45  
Za 06/02 Wase 9- 14 Strombeek A 22:00 Sint-Niklaas
Za 20/02 Wase 8 - 10 Calypso 22:00 Sint-Niklaas
Za 27/02 Gentse 12 - 12 Wase 20:30  
Za 12/03 Wase 10 - 9 Brugge 22:00 Sint-Niklaas
Vr 22/04 Brussels - Wase 22:45  
Za 30/04 Wase 11 - 10 Antwerpen B 22:00 Sint-Niklaas
Za 07/05 Tielt 12 - 9 Wase 2:45 Tielt
Za 14/05 Wase 9 - 6 Leuven 22:00 Sint-Niklaas

U17

Rangschiking

U17 RA Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Wase 10 10 0 0 192 53 139 30
2 Gentse B 10 8 2 0 124 73 51 24
3 Aalst 10 6 4 0 94 93 1 18
4 Blankenberge 10 4 6 0 78 113 -35 12
5 Waregem 10 1 9 0 49 126 -77 3
6 Roeselare 10 1 9 0 54 133 -79 3

Info kbzb: toestand 06/03/2016

Kalender

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Zo 13/09 Waregem 5 - 22 Wase 18.30 Waregem
Za 26/09 Wase 14 - 6 Gentse B 19.00 Sint-Niklaas
Zo 11/10 Wase 19 - 8 Aalst 13.30 Sint-Niklaas
Za 24/10 Roeselare 4 - 24 Wase 18.45 Roeselare
Za 07/11 Blankenberge 5 - 23 Wase 19.15 Blankenberge
Za 21/11 Wase 24 - 1 Waregem 19.00 Sint-Niklaas
Za 16/01 Gentse B 9 - 12 Wase 17.30 Strop
Zo 24/01 Aalst 6 - 19 Wase 17.00 Aalst
Vr 04/03 Wase 14 - 1 Roeselare 21.30 Sint-Niklaas
Za 20/02 Wase 21 - 8 Blankenberge 19.00 Sint-Niklaas

1/2 finale

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Za 12/03 Wase 20 - 9 EntEup-Ens 19.00 Sint-Niklaas

finale best of three

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Plaats
Za 16/04 Wase 14 - 7 Hasselt 20.30 Sint-Niklaas
Zo 24/04 Hasselt 14 - 11 Wase 13.30 Hasselt
Za 14/05 Wase 10 - 11 Hasselt 19.00 Sint-Niklaas

U13

Rangschiking

U13 Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Gentse 12 9 2 1 61 31 30 28
2 Wase 12 7 2 3 64 33 31 24
3 Eeklo 12 5 5 2 54 49 5 17
4 Jespo AZSC 12 5 5 2 60 42 18 17
5 Ent Antwerpen 12 0 12 0 22 106 -84 0

Info kbzb: toestand 13/03/2016

Kalender

Dag Datum Uur Plaats Organisator
 Zondag  25/10/2015  14:00  Sint-Niklaas  Wase
   Wase 11- 1  Ent. Antwerpen
 Eeklo  5 - 7  Gentse
 Wase  4 - 2  Gentse
 Eeklo  7 - 3  Ent. Antwerpen
 Gentse  10 - 1  Ent. Antwerpen
 Wase  5 - 2  Eeklo
 Zondag  29/11/2015  13:00  Eeklo  Eeklo
   Eeklo  5 - 4  Jespo
 Gentse  2 - 0  Wase
 Eeklo  4 - 4  Wase
 Gentse  4 - 4  Jespo
 Wase  4 - 4  Jespo
 Eeklo  2 - 3  Gentse
 Zondag  10/01/2016  15:00  Strop  Gentse
   Gentse 8 - 0  Ent. Antwerpen
 Eeklo 6 - 4  Jespo
 Gentse 5 - 3  Jespo
 Eeklo 8 - 5  Ent. Antwerpen
 Jespo 11 - 2  Ent. Antwerpen
 Gentse 4 - 1  Eeklo
 Zondag  24/01/2016  15:30  Groenenhoek  Jespo
   Jespo  4 - 3  Eeklo
 Ent. Antwerpen  2 - 10  Wase
 Jespo  3 - 2  Wase
 Ent. Antwerpen  1 - 6  Eeklo
 Wase  5 - 5  Eeklo
 Jespo  8 - 0  Ent. Antwerpen
 Zondag  21/02/2016  14:00  Ekeren  Ent.Antwerpen
   Ent. Antwerpen 2 - 9  Wase
 Jespo 3 - 4  Gentse
 Ent. Antwerpen 2 - 9  Gentse
 Jespo 3 - 4  Wase
 Gentse 3 - 6  Wase
 Ent. Antwerpen 3 - 9  Jespo

 

1/2 Finales : WE 15-16-17/04/2016

Finales: WE 27-28-29/05/2016

U11A

Rangschiking

U11 Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Mons 12 9 2 1 113 59 54 28
2 Wase A 12 9 3 0 124 47 77 27
3 Kortrijk 12 6 4 2 88 62 26 20
4 Mouscron 12 4 7 1 65 68 -3 13
5 La Louvière 12 0 12 0 15 169 -154 0

Info kbzb: toestand 28/02/2016

Voorronde

U11 Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Eeklo 4 4 0 0 34 13 21 12
2 Mechelen 4 2 1 1 37 33 4 7
3 Wase A 4 2 2 0 39 37 2 6
4 Jespo 4 1 2 1 38 38 0 4
5 Laqua B 4 0 4 0 26 52 -26 0

Info kbzb: toestand 13/03/2016

Kalender

Dag Datum Uur Plaats Organisator
 Zondag  04/10/2015  15:30  Mouscron  Mouscron
   Mouscron  10 - 4  La Louvière
 Kortrijk  7 - 7  Mons
 Mouscron  4 - 7  Mons
 Kortrijk  13 - 1  La Louvière
 Mons  12 - 0  La Louvière
 Mouscron  1 - 4  Kortrijk
 Zondag  15/11/2015  14:00  Kortrijk  Kortrijk
   Kortrijk  9 - 5  Wase A
 Mouscron  6 - 15  Mons
 Kortrijk  8 - 7  Mons
 Mouscron  2 - 6  Wase A
 Mons  7 - 10  Wase A
 Kortrijk  7 - 8  Mouscron
 Zondag  17/01/2016  12:00  Sint-Niklaas  Wase A
   Wase A 8 - 6  Kortrijk
 La Louvière 0 - 6  Mouscron
 Wase A 6 - 2  Mouscron
 La Louvière 2 - 16  Kortrijk
 Mouscron 1 - 1  Kortrijk
 Wase A 12 - 0  La Louvière
 Zondag  31/01/2016  14:00  Cuesme  Mons
   Mons  7 - 4  Mouscron
 La Louvière  0 - 25  Wase A
 Mons  7 - 6  Wase A
 La Louvière 2 - 18  Mouscron
 Wase A 9 - 3  Mouscron
 Mons 14 - 1  La Louvière
 Zondag  28/02/2016  15:00  La Louvière  La Louvière
   La Louvière 2 - 11  Kortrijk
 Mons  8 - 7  Wase A
 La Louvière  2 - 16  Wase A
 Mons 6 - 5  Kortrijk
 Wase A 14 - 1  Kortrijk
 La Louvière 1 - 16  Jespo

 

Kwalificatie beste tweede : WE 11-12-13/03/2016

Dag Datum Uur Plaats Organisator
 Zaterdag  12/03/2016  17:30  Eeklo  Eeklo
   Eeklo 8 - 3  Mechelen
 Laqua B 7 - 11  Jespo
 Wase A 7 - 10  Mechelen
 Eeklo 14 - 3  Laqua B
 Jespo 12 - 14  Wase A
 Mechelen 13 - 7  Laqua B
 Eeklo 6 - 4  Jespo
 Laqua B 9 - 14  Wase A
 Jespo 11 - 11  Mechelen
 Eeklo 6 - 4  Wase A

1/2 Finales : WE 22-23-24/04/2016

Finales: WE 20-21-22/05/2016

U11B

Rangschiking

U11 Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Gentse 12 11 1 0 134 36 98 33
2 Jespo AZSC 12 9 2 1 132 46 86 28
3 Wase B 12 4 7 1 59 96 -37 13
4 Merksem 12 2 8 2 42 113 -71 8
5 Antwerpen 12 1 9 2 42 118 -76 5

Info kbzb: toestand 28/02/2016

Kalender

Dag Datum Uur Plaats Organisator
 Zondag  04/10/2015  13:00  Groenenhoek  Jespo Antwerpen
   Jespo 14 - 1  Antwerpen
 Merksem 4 - 8  Wase B
 Jespo 8 - 8  Wase B
 Merksem 6 - 6  Antwerpen
 Wase B 14 - 3  Antwerpen
 Jespo 14 - 3  Merksem
 Zondag  15/11/2015  13:00  Sint-Niklaas  Wase B
   Wase B  3 - 5  Antwerpen
 Merksem  1 - 10  Gentse
 Wase B  0 - 7  Gentse
 Merksem  5 - 5  Antwerpen
 Gentse  11 - 3  Antwerpen
 Wase B  6 - 7  Merksem
 Zondag  17/01/2016  14:00  Ekeren  Antwerpen
   Antwerpen  3 - 9  Jespo
 Gentse  15 - 3  Merksem
 Antwerpen  3 - 7  Merksem
 Gentse  7 - 9  Jespo
 Merksem  0 - 11  Jespo
 Antwerpen  3 - 11  Gentse
 Zondag  31/01/2016  13:30  Ekeren  Merksem
   Merksem 2 - 15  Gentse
 Wase B 0 - 17  Jespo
 Merksem  0 - 13  Jespo
 Wase B 1 - 9  Gentse
 Jespo 6 - 12  Gentse
 Merksem 4 - 7  Wase B
 Zondag  28/02/2016  15:00  Strop  Gentse
   Gentse 13 - 3  Wase B
 Jespo 15 - 2  Antwerpen
 Gentse 15 - 2  Antwerpen
 Jespo 13 - 1  Wase B
 Antwerpen  6 - 8  Wase B
 Gentse 9 - 3  Jespo

 

Kwalificatie beste tweede : WE 11-12-13/03/2016

1/2 Finales : WE 22-23-24/04/2016

Finales: WE 20-21-22/05/2016

 

Veteranen

Rangschiking

Recreanten B
M M+ M= M- D+ D- DV Pts
1 Nieuwpoort rec 6  6 0 0 68  14 54 18
2 Ugent rec 6  3 1 2 33  37 -4 10
3 Active Company rec 6  2 1 3 25  41 -16 7
4 Wase Poppetjes 6  0 0 6 13  47 -34 0

 

 

Recreanten C
M M+ M= M- D+ D- DV Pts
1 Brussels Gay Sports 2  0 0 2 0  0 0 0
2 Mechelen rec 2  0 0 2 0  0 0 0
3 Wase rec 2  4 0 0 38  23 15 12

Kalender

Poule 2: Active Company, Wase Poppetjes, Nieuwpoort en Universiteit Gent 

Dag Datum Uur Organisator Plaats
 Zondag  22/11/2015    Nieuwpoort Stedelijk zwembad Nieuwpoort
Stationslaan
8620 Nieuwpoort
   Nieuwpoort rec  12 - 0  Wase Poppetjes
 Active Company rec  5 - 5  Ugent rec
 Ugent rec  7 - 2  Wase Poppetjes
 Active Company rec  6 - 3  Wase Poppetjes
 Nieuwpoort rec  18 - 1  Ugent rec
 Nieuwpoort rec  15 - 5  Active Company rec
 Zondag  06/12/2015  12:30  Universiteit Gent GUSB Watersportlaan 3
9000 Gent
   Ugent rec  10 - 1  Wase Poppetjes
 Ugent rec  2 - 8  Nieuwpoort rec
 Wase Poppetjes  3 - 4  Active Company rec
 Nieuwpoort rec  7 - 3  Active Company rec
 Wase Poppetjes  4 - 8  Nieuwpoort rec
 Active Company rec  3 - 8  Ugent rec
 Zondag 28/02/2016  14:30  Wase Poppetjes Sinbad
Parklaan 117
9100 Sint-Niklaas
   Wase Poppetjes 0 - 8  Nieuwpoort
 Ugent rec 7 - 2  Active company 
 Wase Poppetjes 3 - 2  Active company
 Ugent rec 3 - 2  Nieuwpoort
 Active company 3 -13  Nieuwpoort
 Wase Poppetjes 3 - 5  Ugent rec
 Zondag 13/03/2016  13:00  Active Company Zwembad De Schinde
Oorderseweg 83
2180 Ekeren
   Active Company    
     
     
     
     
     

 

Poule 3: Wase heren , Mechelen en Brussels Mannekenfish 

Datum Uur  -  Organisator - Zwembad 

Zondag 03/01/2016 12u30-16u - Mechelen - Zwembad Geerdegemvaart Leliestraat 32 2800 Mechelen

Zondag 07/02/2016 14u30-17u30  Wase heren - Sinbad Parklaan 117 9100 Sint-Niklaas

 Zaterdag 12/3/2015 20u -  Brussels Mannekenfish - Zwembad Elsene Zwemkunststraat 10