Alle competities zijn afgelopen, wij wensen al onze teams proficiat met het behaalde resultaat en verwachte alle spelers, familie en sympathisanten op het clubfeest op 22 juni.

Seizoen 2016-2017

Heren

Rangschikking

SH II Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Eeklo 18 18 0 0 313 148 165 54
2 Calypso 18 14 3 1 214 158 56 43
3 Wase 18 11 6 1 187 172 15 34
4 Brussels 18 9 7 2 186 138 48 29
5 Tielt 18 8 8 2 157 175 -18 26
6 Gentse 18 6 9 3 176 214 -38 21
7 Aalst 18 6 11 1 170 209 -39 19
8 Antwerpen B 18 6 11 1 172 213 -41 19
9 Hasselt 18 4 14 0 140 217 -77 12
10 Strombeek A 18 2 15 1 141 212 -71 7

Info kbzb: toestand 19/03/2017

Kalender

Dag Datum               Thuis                   -     Bezoek          Tijd Zwembad - Plaats
Za 24/09 Wase  9 - 7  Gentse 20:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Vr 30/09 Antwerpen B 9 - 10 Wase 20:30  Groenenhoek - Berchem
Za 08/10 Wase 8 - 5 Tielt 20:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 15/10 Eeklo 28 - 7 Wase 20:00  Stedelijk Zwembad - Eeklo
Za 22/10 - Beker A Wase 10 - 9 Kortrijk 20:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 05/11 Wase 15 - 10 Aalst 20:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 12/11 Wase 18 - 10 Strombeek A 20:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 19/11 Wase 6 - 8 Calypso 20:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 26/11 Wase 10 - 7 Brussels 20:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Vr 02/12 Hasselt 7 - 12 Wase 21:15  Kapermolen - Hasselt
Za 10/12 Gentse 8 - 18 Wase 19:15  Strop - Gent
Vr 16/12 - Beker A Wase 6 - 23 Mechelen A 21:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 21/01 Tielt 5 - 8 Wase 20:15  Stedelijk Zwembad - Tielt
Za 28/01 Wase 7 -15 Eeklo 20:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 04/02 Aalst 11 - 7 Wase 20:30  Stedelijk Zwembad - Aalst
Za 11/02 Strombeek A 10 - 10 Wase 21:15  Pierenbad - Strombeek
Za 18/02 Calypso 13 - 10 Wase 21:00  Calypso 2000 - Watermaal-Bosvoorde
Vr 03/03 Brussels 13 - 6 Wase 20:45  Poseidon - Sint-Lambrechts-Woluwe
Vr 10/03 Wase 17 - 4 Antwerpen B 21:00 Sinbad - Sint-Niklaas
Za 11/03 Wase 9 - 2 Hasselt 20:30  Sinbad - Sint-Niklaas

Eindrondes

ER1: Za. 25 maart Wase - Gentse  11-5

ER2.1: Za. 22 april  Wase - Calypso 6-7

ER2.2: Za. 29 april  Calypso - Wase 14-6

Plaatsen 3 en 4: vr. 12 mei om 20.30 in Eeklo   Eeklo - Wase 24-7

Reserven

Rangschikking

SH II Res Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Eeklo 17 17 0 0 317 147 170 51
2 Gentse 18 12 4 2 260 207 53 38
3 Brussels 16 10 5 1 147 141 6 31
4 Tielt 17 9 8 0 195 189 6 27
5 Strombeek A 16 7 7 2 179 177 2 23
6 Antwerpen B 18 7 10 1 178 239 -60 22
7 Hasselt 18 6 10 2 174 187 -13 20
8 Wase 18 5 13 0 203 245 -42 15
9 Calypso 17 4 12 1 165 239 -74 13
10 Aalst 17 4 12 1 150 198 -48 13

 

Info kbzb: toestand 12/03/2017

Kalender

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Zwembad - Plaats
Za 24/09 Wase 11 - 21 Gentse 22:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Vr 30/09 Antwerpen B 14 - 7 Wase 22:00  Groenenhoek - Berchem
Za 08/10 Wase 10 - 12 Tielt 22:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 15/10 Eeklo 17 - 6 Wase 21:30  Stedelijk Zwembad - Eeklo
Za 05/11 Wase 11 - 12 Aalst 22:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 12/11 Wase 12 - 20 Strombeek A 22:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 19/11 Wase 13 - 10 Calypso 22:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 26/11 Wase 11 - 12 Brussels 22:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Vr 02/12 Hasselt 13 - 12 Wase 22:45  Kapermolen - Hasselt
Za 10/12 Gentse 15 - 8 Wase 20:45  Strop - Gent
Za 21/01 Tielt 11 - 7 Wase 21:45  Stedelijk Zwembad - Tielt
Za 28/01 Wase 8 - 27 Eeklo 22:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 04/02 Aalst 12 - 13 Wase 22:00  Stedelijk Zwembad - Aalst
Za 11/02 Strombeek A 8 - 6 Wase 22:45  Pierenbad - Strombeek
Za 18/02 Calypso 9 - 18 Wase 22:30  Calypso 2000 - Watermaal-Bosvoorde
Vr 03/03 Brussels 7 - 20 Wase 22:00  Poseidon - Sint-Lambrechts-Woluwe
Vr 10/03 Wase 20 - 13 Antwerpen B 22:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 11/03 Wase 6 - 8 Hasselt 22:00  Sinbad - Sint-Niklaas

U20

Rangschiking

U20 Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 La Louvière 12 12 0 0 204 70 134 36
2 Eeklo 14 12 2 0 168 103 65 36
3 Gentse 14 10 4 0 185 157 28 30
4 Wase 14 7 7 0 159 174 -15 21
5 Moeskroen 14 5 8 1 173 162 11 16
6 Aalst 14 4 9 1 134 176 -42 13
7 Antwerpen 13 2 11 0 95 175 -80 6
8 Kortrijk 13 1 12 0 98 199 -101 3

 

Info kbzb: toestand 26/02/2017

Kalender

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Zwembad - Plaats
Zo 25/09 Wase 13 - 21 Gentse 14:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Zo 02/10 Wase 13 - 9 Moeskroen 14:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Zo 09/10 Wase 8 - 31 La Louvière 14:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Zo 23/10 Wase 19 - 14 Aalst 14:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Zo 13/11 Wase 13 - 7 Antwerpen 14:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Zo 20/11 Eeklo 12 - 7 Wase 13:00  Stedelijk Zwembad - Eeklo
Vr 09/12 Kortrijk 10 - 19 Wase 21:30  Magdalenabad - Kortrijk
Zo 29/01 Gentse 14 - 8 Wase 15:00  Rooigem - Gent
Zo 05/02 Moeskroen  9 -12 Wase 14:00  Les Daufins - Moeskroen
Zo 12/02 La Louvière 10 - 0 ff Wase 20:00  Le Point d' Eau - La Louvière
Zo 19/02 Aalst 13 - 8 Wase 19:30  Stedelijk Zwembad - Aalst
Zo 12/03 Antwerpen 6 - 14 Wase 19:00  Wezenberg - Antwerpen
Vr 17/03 Wase 9 - 13 Eeklo 21:30  Sinbad - Sint-Niklaas
Zo 26/03 Wase 15 -10 Kortrijk 14:30  Sinbad - Sint-Niklaas

Eindronde "Best of Three" voor de eerste 2 ploegen uit de reguliere competitie

Eindronde 1/1: WE 28-29-30/04

Eindronde 1/2: WE 05-06-07/05

Eindronde 1/3: WE 12-13-14/05

U15

Rangschiking

U15 Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Tielt 14 13 1 0 177 77 100 39
2 Wase 14 12 1 1 160 80 80 37
3 Gentse 14 8 6 0 129 86 43 24
4 Waregem 14 8 6 0 123 118 5 24
5 Kortrijk 13 7 5 1 109 77 32 22
6 Mons 13 4 90 0 79 134 -55 12
7 Blankenberge 14 1 13 0 69 167 -98 3
8 Dendermonde 14 1 13 0 71 178 -107 3

Info kbzb: toestand 14/05/2017

Kalender

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Zwembad - Plaats
Za 24/09 Wase 22 - 10 Blankenberge 19:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 08/10 Wase 12 - 9 Tielt 19:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 22/10 Wase 15 - 9 Waregem 19:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 28/01 Wase 6 - 3 Kortrijk 19:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 04/02 Gentse 9 - 10 Wase 17:30  Rooigem - Gent
Za 18/02 Dendermonde 4 - 14 Wase 20:30  Olympos - Dendermonde
Za 04/03 Waregem 5 - 11 Wase 18:30  De Treffer - Waregem
Za 11/03 Wase 14 - 3 Mons 19:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 18/03 Blankenberge 6 - 9 Wase 19:30  Noordzeebad - Blankenberge
Zo 12/03 Tielt 6 - 5 Wase 14:30  Stedelijk Zwembad - Tielt
Zo 30/04 Mons 3 - 9 Wase 18:30  du Grand large - Mons
Zo 07/05 Kortrijk 8 - 8 Wase 13:00  Magdalenabad - Kortrijk
Za 13/05 Wase 9 - 2 Gentse 19:00  Sinbad - Sint-Niklaas
Za 20/05 Wase 16 - 5 Dendermonde 19:00  Sinbad - Sint-Niklaas

Geen eindronde voor de regionale afdeling

U13

Rangschiking

U13 B Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Gentse A 12 12 0 0 99 13 86 36
2 JESPO AZSc 12 8 4 0 70 57 13 24
3 Wase 12 7 5 0 102 40 62 21
4 Gentse B 12 3 9 0 42 79 -37 9
5 Antwerpen 12 0 12 0 18 142 -124 0

Info kbzb: toestand 12/02/2017

Kalender

Dag Datum Uur Zwembad - Plaats Organisator Bye / Vrij
Zo. 09/10 13:30 Groenenhoek - Antwerpen Jespo Gentse B
   Jespo  6 - 5  Wase  
 Antwerpen  0 - 11  Gentse A
 Jespo  1 - 6  Gentse A
 Antwerpen  0 - 15  Wase
 Gentse A  5 - 2  Wase
 Jespo  11 - 1  Antwerpen
Zo. 30/10 13:30 Groenenhoek - Antwerpen Antwerpen Gentse A
   Antwerpen 2 - 7  Gentse B  
 Jespo 7 - 6  Wase
 Antwerpen 1 - 15  Wase
 Jespo 11 - 3  Gentse B
 Wase 7 - 2  Gentse B
 Antwerpen 4 - 9  Jespo
Zo. 15/01 15:00 Strop - Gent Gentse Wase
Zo. 29/01 14:30 Sinbad - Sint-Niklaas Wase Jespo
Zo. 12/02 16:30 Strop- Gent Gentse Antwerpen

Uitslagen 12/02

946 U13 B Gentse B - Gentse A       1-5
947 U13 B Wase - JESPO AZSc        9-1
948 U13 B Gentse B - JESPO AZSc   2-6
949 U13 B Wase - Gentse A            2-6
950 U13 B JESPO AZSc - Gentse A   0-6
951 U13 B Gentse B - Wase            3-11

Eindronde voor het Kampioenschap:

   Kwalificatie beste 2: WE 10-11-12/03 

   1/2 Finales: WE 28-29-30/04

   Finales: WE 12-13-14/05

Tornooien niet gekwalificeerde teams:

   WE 28-29-30/04

   WE 12-13-14/05

U11

Rangschiking

U11 Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Wase A 12 11 0 1 126 40 86 34
2 Gentse 12 9 2 1 110 65 45 28
3 Aalst A 12 6 6 0 96 89 7 18
4 Antwerpen 12 2 10 0 49 113 -64 6
5 Wase B 12 1 11 0 53 127 -74 3

Info kbzb: toestand 05/03/2017

U11 - 1/2 Finales Y Pld. W. L. D. GF GA GD Pts
1 Jespo AZSC 3 3 0 0 28 20 8 9
2 Mechelen A 3 2 1 0 27 21 6 6
3 Wase A 3 1 2 0 21 20 1 3
4 Mons 3 0 3 0 12 27 -15 0

Mechelen A en Jespo AZSc zijn gekwalificeerd om de finale te spelen.

Info kbzb: toestand 07/05/2017

Kalender

Dag Datum Uur Plaats Organisator By / Vrij
zo. 02/10 16:00 Sinbad - Sint-Niklaas Wase A Gentse
 Uitslagen 02/10  Wase A  13 - 5  Wase B    
 Antwerpen  2 - 9  Aalst  
 Wase A  10 - 2  Aalst  
 Antwerpen  3 - 9  Wase B  
 Aalst  11 - 4  Wase B  
 Wase A  13 - 0  Antwerpen  
zo. 11/12 17:30 Stedelijk Zwembad - Aalst ZN Aalst Antwerpen
zo. 22/01 16:00 Strop- Gent Gentse Wase A
zo. 05/02 14:30 Sinbad - Sint-Niklaas Wase B Aalst
zo. 26/02 15:30 Groenenhoek - Berchem Antwerpen Wase B

Uitslag tornooi 05/02

1090 U11 B Wase BWase A        3-11
1091 U11 B Antwerpen - Gentse      4-7
1092 U11 B Wase B - Gentse         2-11
1093 U11 B Antwerpen - Wase A   0-11
1094 U11 B Gentse - Wase A         4-6
1095 U11 B Wase B - Antwerpen    2-9

Eindrondes voor het kampioenschap:

   Kwalificatie: WE 24-25-26/03

   1/4 Finales: WE 05-06-07/05

1411 U11 Mechelen A Mons 11 3
1412 U11 Jespo AZSC Wase A 9 6
1413 U11 Mechelen A Wase A 9 8
1414 U11 Jespo AZSC Mons 9 7
1415 U11 Wase A Mons 7 2
1416 U11 Mechelen A Jespo AZSC 7 10

   1/2 Finales en Finale: WE 19-20-21/05

Tornooien voor niet-gekalificeerde teams:

   WE 05-06-07/05

 

   WE 19-20-21/05

 

Veteranen

Rangschiking

Recreanten B
M M+ M= M- D+ D- DV Pts

Kalender

 

Dag Datum Uur Organisator Plaats
zo 20/11/2016 16.00 h. Gent Gent
zo 22/01/2017 14.30 h. Wase Sinbad Sint-Niklaas
za 11/03/2017 18.00 h. Brussels  
zo 23/04/2017   Finales