Zondag 3 juni FAMILIE TORNOOI van 12 tot 14 uur Sinbad - Zaterdag 23 juni clubfeest op Heywijck - 14.00 h. voetbal Belgiƫ - Tunesiƫ op groot scherm.

Heren

Vanaf deze competitie kan informatie en uitslagen van alle competities worden bekenen op de website waterpolo-online.com

Kalender Heren

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Zwembad - Plaats
Za 23/sep EEKLO  21-9  WASE 20H00  Stedelijk Zwembad - Oostveldstraat 162, Eeklo
Za 30/sep WASE  13-9 CALYPSO 20H30  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Zo 8/okt LEUVEN AQUA  9-9 WASE 20H00  Sportoase - Philips Site 6, Leuven
Za 14/okt OOSTENDE  11-8 WASE 20H30  Stedelijk Zwembad - Koninginnelaan 1, Oostende
Za 21/okt  WASE  9-15 CALYPSO 20H30  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas     "BEKER A"
Vr 27/okt WASE 14-9  ANTWERPEN B 21H30  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas 
Za 18/nov WASE 5-5 STROMBEEK 20H30  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 25/nov GENTSE 8-7 WASE 19H15  Strop - Stropstraat 31, Gent
Za 2/dec WASE 11-4  TIELT 20H30  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 9/dec AALST 13-7 WASE 20H30  Stedelijk Zwembad - Zwembadlaan 2, Aalst
Za 3/feb WASE  7-24 EEKLO 20H30  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 17/feb CALYPSO  14-16 WASE 21H00  Calypso 2000 - Av. L. Wiener 60, Watermael Boisfort
Za 24/feb WASE  7-7 LEUVEN AQUA 20H30  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 3/mrt WASE  15-8 OOSTENDE 20H30  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Vr 9/mrt ANTWERPEN B  7-12 WASE 20H30  Groenenhoek - Orpheusplein 1, Berchem
Za 17/mrt WASE 12-14  AALST 20H30  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 24/mrt STROMBEEK 6-17  WASE 20H30  Pierebad - Ringlaan 25, Strombeek
Za 14/apr WASE 11-7  GENTSE 20H30  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 21/apr TIELT  11-9 WASE 20H15  Stedelijk Zwembad - Generaal Mazeckplein 5, Tielt

Klassement Heren

* Alle uitslagen en rangschikking SH II via de website Waterpolo-online: Waterpolo online

SH II Pld. W. G. V. Pts
1 EEKLO 18 18 0 0 54
2 GENTSE 18 2 0 6 36
3 TIELT 18 11 2 5 35
4 AALST 18 11 1 6 34
5 WASE 18 8 3 7 27
6 LEUVEN AQUA 18 7 3 8 24
7 CALYPSO 18 6 1 11 19
8 OOSTENDE 18 6 0 12 18
9 ANTWERPEN B 18 5 1 12 16
10 STROMBEEK 18 0 1 17 1

Info kbzb: toestand 22/04/2018

Kalender Reserven

Dag Datum Thuis - Bezoek Tijd Zwembad - Plaats
Za 23/sep EEKLO 23-6  WASE 21H30  Stedelijk Zwembad - Oostveldstraat 162, Eeklo
Za 30/sep WASE  7-10 CALYPSO 22H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Zo 8/okt LEUVEN AQUA 9-8  WASE 21H30  Sportoase - Philips Site 6, Leuven
Za 14/okt OOSTENDE  15-7 WASE 22H00  Stedelijk Zwembad - Koninginnelaan 1, Oostende
Za 18/nov WASE 9-13 STROMBEEK 22H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 25/nov GENTSE 20-7  WASE 20H45  Strop - Stropstraat 31, Gent
Za 2/dec WASE 7-13 TIELT 22H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 9/dec AALST 13-13 WASE 22H00  Stedelijk Zwembad - Zwembadlaan 2, Aalst
Za 3/feb WASE  9-19 EEKLO 22H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 17/feb CALYPSO  ? WASE 22H30  Calypso 2000 - Av. L. Wiener 60, Watermael Boisfort
Za 24/feb WASE  5-5 LEUVEN AQUA 22H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 3/mrt WASE  24-8 OOSTENDE 22H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 17/mrt WASE 15-17  AALST 22H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 24/mrt STROMBEEK  11-10 WASE 22H00  Pierebad - Ringlaan 25, Strombeek
Za 14/apr WASE 9-15  GENTSE 22H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 21/apr TIELT 5-12  WASE 20H15  Stedelijk Zwembad - Generaal Mazeckplein 5, Tielt

Klassement Reserven

* Alle uitslagen en rangschikking SH II Res. via de website Waterpolo-online: Waterpolo online

SH II Res Pld. W. G. V. Pts
1 EEKLO 16 15 0 1 45
2 GENTSE 16 14 0 2 42
3 CALYPSO 16 12 0 4 36
4 TIELT 16 8 0 8 24
5 STROMBEEK 15 6 0 9 18
6 AALST 15 5 1 9 16
7 OOSTENDE 16 4 0 12 12
8 LEUVEN AQUA 16 3 1 12 10
9 WASE 16 2 2 12 8

Info kbzb: toestand 22/04/2018