Alle competities zijn afgelopen, wij wensen al onze teams proficiat met het behaalde resultaat en verwachte alle spelers, familie en sympathisanten op het clubfeest op 22 juni.

Kalender, uitslagen en rangschikking heren en reserven

Volledig overzicht via onderstaande linken naar Waterpolo on line: 

Heren SH II

Heren reserven SH II Res.

 

 

 

 

 

 

Kalender Play-offs voor titel kampioen SHII  2019

Za. 27/4 : 18:45 Gentse-Oostende 16-12  -  20:30 Tielt - Wase  13-11              zwembad Sportoase Schiervelde in Roeselare

Za. 4/5:    19:00 Tielt-Gentse 5-5          -  21:00 Wase - Oostende 7-6                zwembad Sinbad Sint-Niklaas

Za. 11/5   19:45 Tielt - Oostende 14-4    - 21:15 Gentse - Wase 8-4                     zwembad Rozebroeken Gent

Eindrangschikking Play-offs competitie 2018-2019

 

SH II Titre / Titel

Pld

W

D

L

GF

GA

GD

Pnt

Bonus

1

Gentse KGZV

3

2

1

0

29

21

8

29

22

2

Tielt TZK

3

2

0

1

32

20

12

28

21

3

Wase WZK

3

1

0

2

22

27

-5

24

21

4

Oostende ROSC A

3

0

0

3

22

37

-15

18

18

 

Eindrangschikking kampioenschap 2018-2019

  1. Gentse KGZV
  2. Tielt TZK
  3. Wase WZK
  4. Oostende ROSC A
  5. Leuven Aqua LAQUA
  6. Waregem WPW
  7. Antwerpen KAZSc B
  8. Mons CCM
  9. Aalst ZNA
  10. Calypso SCC

 

Eindrangschikking reguliere competitie 2019

 

 

SH2

Pld

W

D

L

GF

GA

GD

Pnt

1

Gentse KGZV

18

14

1

3

260

168

92

43

2

Wase WZK

18

14

0

4

223

170

53

42

3

Tielt TZK

18

13

2

3

213

131

82

41

4

Oostende ROSC A

18

11

3

4

210

148

62

36

5

Leuven Aqua LAQUA

18

8

2

8

188

169

19

26

6

Waregem WPW

18

7

3

8

179

209

-30

24

7

Antwerpen KAZSc B

18

6

2

10

184

204

-20

20

8

Mons CCM

18

4

2

12

161

241

-80

14

9

Calypso SCC

18

3

0

15

152

265

-113

9

10

Aalst   ZNA

18

1

3

14

140

205

-65

6

 

SH2R

Pld

W

D

L

GF

GA

GD

Pnt

1

Gentse KGZV

14

12

0

2

228

146

82

36

2

Antwerpen KAZSc B

14

9

2

3

172

137

35

29

3

Tielt TZK

14

8

2

4

193

169

24

26

4

Wase WZK

14

6

1

7

153

173

-20

19

5

Aalst   ZNA

14

4

4

6

160

151

9

16

6

Waregem WPW

14

4

3

7

128

141

-13

15

7

Leuven Aqua LAQUA

14

4

1

9

137

175

-38

13

8

Calypso SCC

14

2

1

11

129

208

-79

7