Alle competities zijn afgelopen, wij wensen al onze teams proficiat met het behaalde resultaat en verwachte alle spelers, familie en sympathisanten op het clubfeest op 22 juni.

Kalender, uitslagen en rangschikking jeugd



Volledig overzicht via onderstaande linken naar Waterpolo on line 

Jeugd U17: U17 Div./ Afd. 2B

Jeugd U15: U15 Div./ Afd. 1

Jeugd U13: U13 A

Jeugd U11: U11 B 4v4

 

 

 

 

Rangschikking U17 eindronde titel afdeling 2:

 

U17 Div./Afd. 2
Titre / Titel

Pld

W

D

L

GF

GA

GD

Pnt

1

Waregem WPW

2

2

0

0

33

10

23

6

2

Hasselt KHZS

1

0

1

0

13

13

0

1

3

Wase WZK

2

0

1

1

19

24

-5

1

4

Oostende ROSC T

1

0

0

1

4

22

-18

0

 

Eindrangschikking reguliere competities 2019 

 

U17 Div./Afd. 2B

Pld

W

D

L

GF

GA

GD

Pnt

1

Wase WZK

16

15

0

1

299

131

168

45

2

Hasselt KHZS

16

9

1

6

248

167

81

28

3

Calypso SCC

16

6

1

9

203

236

-33

19

4

Leuven Aqua LAQUA B

16

5

1

10

149

187

-38

16

5

Seraing ESN

16

3

1

12

79

257

-178

10

 

 

U15 Div./Afd. 1

Pld

W

D

L

GF

GA

GD

Pnt

1

Oostende ROSC S

22

20

1

1

487

136

351

61

2

Mouscron RDM

22

19

0

3

278

129

149

57

3

Gentse KGZV A

22

17

0

5

308

178

130

51

4

Leuven Aqua LAQUA A

22

15

2

5

196

138

58

47

5

Wase WZK

22

15

0

7

241

202

39

45

6

Tournai CNT

22

12

0

10

217

212

5

36

7

Mons CCM

22

8

1

13

180

226

-46

25

8

La Louvière ENLWP

22

8

0

14

187

239

-52

24

9

Eeklo MZV

22

5

0

17

164

283

-119

15

10

Antwerpen KAZSc

22

5

0

17

154

313

-159

15

11

Kortrijk KWK

22

3

0

19

105

304

-199

9

12

Aalst   ZNA

22

3

0

19

177

334

-157

9

 

U13 A

Pld

W

D

L

GF

GA

GD

Pnt

1

Eeklo MZV

13

11

1

1

160

73

87

34

2

Gentse KGZV

13

11

1

1

148

51

97

34

3

Wase WZK

14

8

1

5

125

107

18

25

4

Tielt TZK

14

6

3

5

106

101

5

21

5

Brugge BZK

14

6

1

7

109

132

-23

19

6

Oostende ROSC

14

5

1

8

123

146

-23

16

7

Kortrijk KWK

14

2

0

12

107

170

-63

6

8

Waregem WPW

14

2

0

12

82

180

-98

6

 

 

U11 B

Pld

W

D

L

GF

GA

GD

Pnt

1

Mouscron RDM

14

13

0

1

161

84

77

39

2

Gentse KGZV

14

11

0

3

191

94

97

33

3

Wase WZK

14

9

0

5

179

124

55

27

4

Aalst   ZNA

14

8

0

6

137

109

28

24

5

La Louvière ENLWP A

14

7

0

7

148

112

36

21

6

Mons CCM

14

4

0

10

123

149

-26

12

7

Antwerpen KAZSc

14

2

0

12

99

169

-70

6

8

La Louvière ENLWP B

14

2

0

12

47

244

-197

6