Zondag 3 juni FAMILIE TORNOOI van 12 tot 14 uur Sinbad - Zaterdag 23 juni clubfeest op Heywijck - 14.00 h. voetbal België - Tunesië op groot scherm.

Jeugd

Vanaf deze competitie kan informatie en uitslagen van alle competities worden bekenen op de website waterpolo-online.com

U15

Kalender

Dag Datum Thuis    -    Bezoek Tijd Zwembad - Plaats
Za 16/sep LA LOUVIERE  19-8  WASE 19H15  Le Point d'Eau - Rue Sylvain Guyaux 121 - La Louvière
Za 30/sep WASE  14-8 CALYPSO 19H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 21/okt WASE 10-11 LEUVEN AQUA 19H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Zo 29/okt BRUSSELS 14-11 WASE 18H00  Poseidon - Av. Des Vaillants 2, Woluwé St Lambert
Za 4/nov WASE 11-9 JESPO AZSC 19H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 18/nov WASE  3-7 Aalst 19H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 27/jan WASE  8-20 LA LOUVIERE 19H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 3/feb WASE 16-9 Mechelen 19H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 17/feb Calypso 8-16  WASE 18H30  Calypso 2000 - Av. L. Wiener 60, Watermael Boisfort
Zo 4/mrt LEUVEN AQUA  10-3 WASE 15H30  Sportoase - Philips Site 6, Leuven
Za 10/mrt WASE 15-7  BRUSSELS 19H00  Sinbad - Parklaan 117, Sint-Niklaas
Za 17/mrt Jespo AZSC  10-5 WASE 19u30  Groenenhoek - Orpheusplein 1, Berchem
Zo 22/apr Aalst  9-6 WASE 19H30  Stedelijk Zwembad - Zwembadlaan 2, Aalst
Za 28/apr MECHELEN  9-12 WASE 19H00  Sportcentrum Geerdegemvaart - Leliestraat 32, Mechelen

Rangschiking

* Alle uitslagen en rangschikking U15 NB via de website Waterpolo-online:  Waterpolo online 

U15 NB Pld. W. G. V. Pts
1 LEUVEN AQUA 13 12 0 1 36
2 LA LOUVIERE 13 12 0 1 36
3 AALST 13 10 0 3 30
4 WASE 14 6 0 8 18
5 CALYPSO 14 5 0 9 15
6 JESPO AZSC 13 4 0 9 12
7 BRUSSELS 14 4 0 10 12
8 MECHELEN 14 1 10 13 3

Info kbzb: toestand 29/04/2018

 

U13

Kalender

Dag Datum Uur Zwembad - Plaats Organisator Bye / Vrij
Zo 01/10 17:00 Mechelen Mechelen -
 Voorronde Mechelen  11-5  Hasselt  
Wase 12-4 Hasselt
Mechelen 4-4 Wase
Zo 22/10 13:30 Groene hoek - Berchem Jespo -
 Voorronde Jespo 20-2 Leuven B  
Wase 13-7 Leuven B
Jespo 12-5 Wase
Zo 19/11 13:30 Kessel-Lo Leuven Aqua -
 Voorronde Leuven A 6-7 Wase  
Genk 1-14 Wase
Leuven A 23-1 Genk
Za 09/12 13:30 Dendermonde Dendermonde -
 Voorronde Dendermonde 5-18 Wase  
Antwerpen 1-19 Wase
Dendermonde 6-6 Antwerpen
Zo 04/02 17:00 Leuven Kessel-Lo -
 Titel Leuven 4-10 Antwerpen  
Antwerpen 11-10 Wase
Leuven 7-7 Wase
Zo 11/03 16:30 Mons Mons -
 Titel Mons  12-1 Eeklo  
Wase  12-7 Eeklo
Mons  12-2 Wase
Zo 18/03 14:30 Wase Sint-Niklaas -
 Titel Wase  7-10 Oostende  
Doornik  2-11 Oostende
Wase  4-3 Doornik
Zo 29/04 14:00 Moeskroen Moeskroen -
 Titel Moeskroen   Wase  
Gentse   Wase
Moeskroen   Gentse

Rangschiking

U13 C Pld. W. G. V. Pts
1 Leuven Aqua A 8 7 0 1 21
2 Jespo Antwerpen 8 7 0 1 21
3 Wase 8 6 1 1 19
4 Mechelen 8 5 1 2 16
5 Hasselt 8 4 0 4 12
6 Antwerpse 8 2 1 5 7
7 Genk 8 2 0 6 6
8 Dendermonde 8 1 1 6 4
9 Leuven Aqua B 8 0 0 8 0

Eindronde titel nationaal U13 

U13 Titel Pld. W. G. V. Pts
1 Bergen CCM 6 5 0 1 15
2 Gentse KGZV 6 5 0 1 15
3 Oostende ROSC 6 4 0 4 12
4 Antwerpen Jespo 6 3 0 3 9
5 Eeklo MZV 6 3 0 3 9
6 Wase WZK 6 2 1 3 7
7 Leuven Aqua 6 2 1 3 7
8 Doornik CNT 6 1 0 5 3
9 Moeskroen RDM 6 1 0 5 3

 Info kbzb: toestand 18/03/2018

U11

Kalender

Dag Datum Uur Plaats Organisator By / Vrij
Zo 01/10 14:00 Mechelen Mechelen -
  Mechelen A  6-13 Wase A  
Aalst A  3-11 Wase A
Mechelen A 15-6 Aalst A
Zo 12/11 14:30 La Louvière La Louvière -
  La Louvière 10-6 Wase A  
Moeskroen A 9-5 Wase A
La Louvière 7-3 MoeskroenA
Zo 21/01 14:10 Leuven A Leuven -
  Leuven A 4-7 Brugge A  
Wase A 13-3 Brugge A
Leuven A 3-16 Wase A
Zo 21/01 17:00 Oostende Oostende -
  Oostende S -ff Wase A  
Gentse -ff Wase A
Oostende S 10-6 Gentse
Zo 25/02 17:00 Aalst Aalst -
  Wase A 7-7 Aalst A  
Wase A 7-6 Mechelen A
Aalst A 6-6 Mechelen A
Zo 04/03 15:00 La Louvière La Louvière -
  Moeskroen A 4-3 La Louvière A  
Wase A 5-5 Moeskroen A
Wase A 5-7 La Louvière A
Zo 22/04 15:30 Kessel-Lo Leuven -
  Brugge A 18-3 Leuven A  
Brugge A 5-17 Wase A
Wase A 26-4 Leuven A
Zo 06/05 15:00 Sint-Niklaas Wase -
  Wase A - Oostende S  
Gentse - Oostende S
Wase A - Gentse

Rangschiking

U11 A 6vs6 Pld. W. G. V. Pts
1 La Louvière 12 10 1 1 31
2 Moeskroen A 14 9 1 4 28
3 Wase A 14 7 3 3 24
4 Aalst A 12 7 2 3 23
5 Oostende S 12 7 2 3 23
6 Mechelen A 14 5 4 5 19
7  Gentse 14 4 1 9 13
8 Brugge A 14 4 0 10 12
9 Leuven A 14 0 0 14  0

Info kbzb: toestand 29/04/2018

U11B

Kalender

Dag Datum Uur Plaats Organisator By / Vrij
Zo 01/10 14:30 Mechelen Mechelen -
  Mechelen B  6-17 Tielt  
Wase B  5-26 Tielt
Mechelen B  20-4 Wase B
Zo 12/11 16:30 Aalst Aalst -
  Aalst B - Tielt  
Aalst C - Wase B
Aalst C - Tielt
Aalst B - Wase B
Zo 03/12 16:00 Tielt Tielt -
  Tielt 13-6 Genk  
Wase B 6-16 Genk
Wase B 5-19 La Louvière B
Tielt - La Louvière B
Zo 04/02 14:30 Kessel-Lo Leuven Aqua -
  Leuven Aqua B 11-4 Wase B  
  Hasselt B 21-5  Wase B  
Brugge B 24-3  Wase B
Zo 25/02 14:00 Sint-Niklaas Wase -
  Wase B 5-10 Aalst C  
Wase B 4-14 Dendermonde
Zo 22/04   14:00 Sint-Niklaas Wase  
  Wase B  0-0 Oostende T  
Wase B 9-17  Aalst B
Zo 13/05 15:10 Kessel-Lo Leuven Aqua -
  Merksem  19-6 Wase B  
Blankenberge B  19-9 Wase B

Rangschiking

U11 C 4vs4 Pld. W. G. V. Pts
1 Tielt 6  6  0 18
2 La Louvière B 6  4  1 1 13
3 Mechelen B 6  4  0 2 12
4 Genk 6  3  1 2 10
5 Aalst C 6 2 0 4 6
6 Aalst B 6 1 0 5 3
7 Wase B 6 0 6 0

Info kbzb: toestand 03/12/2017