Zondag 13 januari 2019 organiseren we de 10'de Wase IJsberenduik op het provinciaal domein De Ster in Sint-Niklaas
  • Home
  • Competities/Club

Organigram

Contactadres Wase Zwemkring Waterpolo - Parklaan 117 - 9100 Sint-Niklaas
Zwembad Sinbad - Parklaan 117 - 9100 Sint-Niklaas
Rekening IBAN: BE68 29301638 1234
BIC: GEBABEBB
 
Bestuur
Voorzitter / Sports   Luc Van Landeghem          03 777 52 99 
Ondervoorzitter / PR   Frederik Wittock    0476 92 50 77

Secretariaat

Leden/Communicatie

  Wim Symoens WimS   0475 96 76 09 
Evenementen / PR   Franky Lyssens   0472 75 81 94
Financiën   André Feyaerts    
Zwemschool/Sports   Lien Van De Voorde LienVDV   0497 23 70 68
Assistentie / Sports   Jos Andries    0479 36 00 75
Evenementen / Logistiek   Nancy Van Steelandt    0484 15 82 20
 
Clubafgevaardigde KBZB
Strafcommissie WP   Freddy Hoste freddy small crop    0479 56 98 53
 
Logistieke ondersteuning
Recreatiepark De Ster   Wim Meganck    0496 39 04 87
Materiaalbeheer   Ronan Van Goethem      0474 46 27 64
Materiaalbeheer   Marc Van Puyvelde   0484 59 46 82

Materiaalbeheer

Evenementen

  Robby Beerden Robby   0495 42 00 71
 
Vriendenkring
Voorzitter   Gert Martens    
Ondervoorzitter   Robert Van Goethem    0478 33 51 25
Secretariaat   Franky Lyssens    0472 75 81 94
Penningmeester   André Feyaerts    
 
Trainers - waterpolo
Senioren Heren - U20   Guy Daelman Guy  
U17    Wim Symoens WimS  
U15   Steven Moerloos  
  Laurent Goeman Laurent  
U13   Matthias Naudts Mathias  
  Andres D'Hooghe    
U11    Xavier Pendar  
  Bernd Martens    
U9 - Start-to-polo   Paul - Pieter-Jan - Ward    
 
Trainers - zwemmen (jeugd)
Maandag - Niveau 1   Steven Moerloos    
Maandag - Niveau 2   Matthias Naudts    
Woensdag - Niveau 2   Amber    
    Pascale Govaert PascalG  
Woensdag - Niveau 3   André Roels andr 2    0477 46 62 70
Vrijdag  U15   Thomas D'Hooghe     
 
Trainers - zwemschool
Watergewenning   Lien Van De Voorde    
Niveau A - Zeehond   Ellen Rombaut Ellen  
Niveau B - Pinguin   Lieselot    
Niveau C - Dolfijnen   Sarah    
 
Ploegafgevaardigden
SH - Senioren   Katrijn Verbraeken    
U17   Leen D'Haese    
U15   Stephan De Vogel      0478 67 35 03
U13   Tine Bolsens TineB  
U11   Ellen Rombaut    
U9  Erika Thienpont    
 
Scheidsrechters
    Kurt De Boeck      0477 77 75 76